Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves szűz fiú vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz fiú vagyok nagy szeretéhséggel, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm. Már nagyon hiányzik egy lány szeretete, vagy ha nem is szerelmes belém, akkor legalább hogy odabújjak egy lányhoz, ölelkezzünk, csókolózzunk esetleg. Csak túlságosan félénk vagyok, és nem értek az emberekhez, el vagyok zárva tőlük úgy érzem, beszélgetni sem tudok. Így soha nem lesz barátnőm. Mit tehetnék? Hogy tudnék lányt találni csak egy kis nyugodt, csendes összebújásra?
2012. márc. 9. 00:49
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

No, vannak még hozzám hasonlóak.


Én még hozzátenném, hogy a 20 év nőtlenség mellett az alkoholt, a dohányt, a drogot is kerülöm. És nem azért, mert "nem élek", meg csicska nyámnyila vagyok, én így jól érzem magam a bőrömben, vannak barátaim is.

Az más kérdés, hogy emiatt nem fogad el a többség, de engem nem zavar.

2012. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
20-as válaszoló: Ha szétnézel ezen az oldalon rengeteg 20 év feletti szűz fiút fogsz találni, akinek még csak barátnője sem volt. Én is meglepődtem, mennyien vagyunk. Attól hogy nem hallottál valamiről, még létezhet.
2012. márc. 10. 20:43
 23/23 anonim válasza:

Megértem a problémádat, nekem hozzád hasonló partnerem van.

Nagyon sok türelem kell egy ilyen kapcsolathoz, de megéri, csak nagyon kevesen vállalják be, sajnos.

2012. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!