Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves szűz fiú vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz fiú vagyok nagy szeretéhséggel, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm. Már nagyon hiányzik egy lány szeretete, vagy ha nem is szerelmes belém, akkor legalább hogy odabújjak egy lányhoz, ölelkezzünk, csókolózzunk esetleg. Csak túlságosan félénk vagyok, és nem értek az emberekhez, el vagyok zárva tőlük úgy érzem, beszélgetni sem tudok. Így soha nem lesz barátnőm. Mit tehetnék? Hogy tudnék lányt találni csak egy kis nyugodt, csendes összebújásra?
2012. márc. 9. 00:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem szexet akarok. Csak ölelést, akár csókot is, de akár anélkül is. De igazából mást is lehetne, ha lenne egy lány, aki akarna valamit. De egyből szexre nem is lennék képes egy idegennel.
2012. márc. 9. 01:40
 12/23 A kérdező kommentje:
Egyébként azt hittem fordítva lenne. Szexre könnyebb lányt találni mint ölelésre? Mondjuk nem is igazán romantikázásra gondolok, vagy nemtom hogy ez az-e, nemtom azt hogy kell. Csak összebújás, ölelkezés, egymással feküdni ilyesmi. Én sem tudom igazából mit akarok pontosan :(
2012. márc. 9. 01:44
 13/23 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,az elmúlt huszon egynéhány évben hol voltál? Nem a földön éltél, Neted van ahogy látom miért nem próbálkozol itt kapcsolat építéssel ha már ennyire fosos vagy?

36F

2012. márc. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lehet furcsán hangzik de menj el diszkóba! Kiszemelsz egy lányt odamész megfogod a kezét és elkezdtek táncolni. Elég nagy aze sély ha nem utasított el az elején, hogy egész este ölelitek majd egymást meg lesz csók is. A végére már unni is fogod :D
2012. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Neked önmagaddal van problémád, és ezen nem segít egy lány. Előbb próbálj valamit kezdeni magaddal, az életeddel, az önbizalmaddal, és majd akkor, ha nem stresszelsz rá a dologra egyszer csak ,,betoppan" egy lány.
2012. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"túlságosan félénk vagyok, és nem értek az emberekhez, el vagyok zárva tőlük úgy érzem, beszélgetni sem tudok." = "Így soha nem lesz barátnőm."


Kérdés megválaszolva.


mit tehetsz?


"túlságosan félénk vagyok, és nem értek az emberekhez, el vagyok zárva tőlük úgy érzem, beszélgetni sem tudok." ennek pont az ellentétét kellene megtanulni, és akkor lenne barátnőd!

2012. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
De már írtam, hogy nem barátnőt keresek. Csak valakit akivel összebújunk (és ez alatt nem szexet értek). Persze ha párkapcsolat lesz a dologból mégjobb, de megváltozni nem tudnék, vagyis most nem az a kérdés. Hanem hogy változás nélkül hogy találhatok ilyenre lányt.
2012. márc. 9. 14:40
 18/23 anonim ***** válasza:

megpróbálni valamit azt jelenti, nem nyíltan kimondani a feladást.


Yoda mester is megmondta: Tedd vagy ne tedd, de sose próbáld!

http://www.youtube.com/watch?v=cR2Hwn3KeYk


Sok pszichológia könyvet rágj át! Menni fog! Aztán ott van a Pua világ, keress rá!

f18

f18

2012. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha csak bújni akarsz, vegyél magadnak egy nagy kutyát! :) Vagy egy plüssállatot.
2012. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 20-on évesen szűz lennél. Bocsi, de ennyire balfék nem lehetsz. Akkora már minden ember legalább 1 alkalmon túl van. Ha csak nem voltál eddig elzárva a külvilágtól, max akkor lehetséges.
2012. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!