Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem vagyok elhívva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem vagyok elhívva bulizni?

Figyelt kérdés
Engem nem hívnak sehova se, de úgy meg, hogy menjek ha meg se vagyok meghívva? Miért? Szerintem nem vagyok ronda, szívesen járnék el:)
2012. márc. 9. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudjuk? Amúgy meg ha menni akarsz, menj.
2012. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak állítsak be oda?
2012. márc. 9. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Vagy ha lány vagy, akkor gyere velem.
2012. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De miért nem hívnak? Ciki vagyok? Szerintetek nem is hiányzok egy-egy buliról???
2012. márc. 9. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem sem őket, sem téged, így nem tudom.
2012. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hívj el te másokat bulizni!!!
2012. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Szerintem nem vagyok ronda"... Tudod, ha bulit szervez valaki, oda nem azért hívja meg az embereket, hogy majd csinál velük partyfotót, és felteszi facebookra, és menőzhet, hogy milyen szépekkel bulizott. Gondolkozz el. Annyit írtál, hogy nem vagy ronda. Talán ha nem lennél ilyen felszínes... Kérdezd meg a buli szervezőt, hogy elmehetsz-e. Szerintem hívatlanul beállítani...
2012. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha nem hívnak az jelent valamint nem?
2012. márc. 9. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem vagy laza, és nem igazán keresed azok társaságát, akik az ilyen partykon részt vesznek, vagy szervezik. Kicsit próbálj meg barátkozósabb, nyitottabb lenni. Én sem vagyok egy partyarc, meg egy hűdejófej, de engem nagyon gyakran hínak is, sokszor nemet is mondok.
2012. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!