Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszedheti a kiszemeltem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszedheti a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz, de kérlek olvassátok el és segítsetek :) Van egy pasi, aki nekem nagyon tetszik. Úgy veszem észre, hogy én is neki. Félek attól, hogy megismeri a nővérem. A nővérem olyan mint én csak nagyban. Hál istennek jó génekkel áldott meg minket az isten és emellé elég olvasottak és intelligensek is vagyunk. A bökkenő viszont az, hogy én 18 vagyok a nővérem 23 a pasi aki pedig tetszik 28 éves. Na már most... attól félek, hogy a korom miatt a nővérem sokkal kézenfekvőbb lenne a számára... Hisz én tetszem neki, ám ha a korom miatt lennének aggályai, nővéremet esetleg jobb partinak találná? Nővéremnek biztos hogy nem kellene, de mivel nagyon jó természetű és iszonyúan kedves és okos (lehengerlő személyisége van) kicsit félek... Ez sajnos elkerülhetetlen lesz hogy találkozzanak... Mit gondoltok? Ha a pasinak én kellek valóban, észre sem fogja venni a nővérem, max majd mint nőt vonzónak találja de ennyi? Ui: A nővéremnek nem kénea srác, mert nem jön be neki, de az sajnos nem befolyásolná a srácot...

2012. márc. 9. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a pasit csak te érdekled és komolyan is gondolja veled a dolgot, akkor nem fog a nővéreddel foglalkozni. és ha a nővéredben van annyi gerinc, akkor nem fogja elcsábítani sem.
2012. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy jó adag szerénységgel is megáldott a sors.
2012. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mondtad is neki, hogy tetszik neked, akkor tuti nem fog rá menni a pasira.
2012. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lesz beled, akkor akar az ikertesod is melle allhat es teheti neki a szepet, akkor is te fogsz neki kelleni.
2012. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy még nincs ilyen hatalmas lángoló szerem nincs csak érdeklődés meg hülyéskedés. szóval csak spanolunk még... nyomulni meg nem akarok így hirtelen...
2012. márc. 9. 15:54
 6/6 A kérdező kommentje:

igen én is így vagyok vele, ha igazán tetszem neki senki nem fog neki kelleni, aki nem én.


szerénységről annyit hogy csak azért írtam le hogy értsétek a dolgot, mert nyilván más lenne a helyzet ha tesómmal teljesen más személyiségnek örvendnénk.

2012. márc. 9. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!