Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kijöttek, a kiszemeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kijöttek, a kiszemeltem pont ezt mondta a haverjának: Mert nem ismerem! Bőv. Lent.17/L szerintetek rólam beszélhettek?

Figyelt kérdés
Udvaron néztek,mikor bementünk jöttek utánunk..Előtte felvettem msn-re semmi..De suliban mindig nézett.Köszöntem neki,utána nem köszönt rám..Csak nézett..Nem értem....:/17 L
2010. máj. 25. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ezt senki nem tudhatja. 50%, hogy rólad beszéltek és 50%, hogy másról.

Mit jelent az MSN-en a semmi? Nem jelezte vissza az ismeretséget vagy csak egyszerűen nem ír rád?


Ha nem is köszön, az már nem túl jó. Próbáld meg még mondjuk 2 alkalommal a ráköszönést. Lehet, hogy az elsőnél annyira zavarba jött, hogy meg sem tudott nyikkanni. Vannak félős fiúk.

2010. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Msn-ről állítólag letörölt..Amikor felvettem 1x beszéltünk..Azóta nem láttam fent..De akk elvoltunk nem értem:/ Mikor ráköszöntem visszaköszönt a parkban...De azóta nem köszönt rám...De néz...Többet én nem köszönök rá...:/
2010. máj. 25. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Fél, és kész. Ha tetszik, akkor tedd meg az első lépést. Vagy tényleg hagyjad, de akkor ne emészd magad, meg minket a mi lett volna ha kérdésekkel.
2010. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát 2 lehetőség van szerintem. Vagy félős, vagy nem akar semmit. Én ilyenkor egyébként megnézném a helyedbe hogy facebook-on fent van e épp mert akkor valószínűleg msn-en is fent kéne lennie. Ha nincs facebook-od akkor pedig nézegesd a myvip adatlapját hogy nem e lépett be mostanában. Mióta nem láttad msn-en?


18/F

2010. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnézte bnőm msn plus-szal..Állítólag azt hozta ki,hogy letörölt...Én már mosolyogtam,ráköszöntem,felvettem msn-re..Eleget léptem...Ha meg nem akar semmit ne nézzen:@
2010. máj. 25. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit írtál, abból az derül ki, hogy nem akar Tőled semmit. Jobb lesz, ha más fiú után nézel. Avval meg ne foglalkozz, ha néz. Ha jól esik neki, tegye.
2010. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!