Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Daginak hívott. Ez most komoly?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daginak hívott. Ez most komoly?!

Figyelt kérdés
Szóval röviden annyi, hogy webcameráztam egy sráccal,(még sosem találkoztunk) és azt mondta dagi vagyok. Igen, az vagyok, tényleg, de.. Kicsit rosszul esett. Utána mosolygott, majd gyönyörűnek nevezett, mégsem értem.. Azóta folyon "te mindig eszel", "malacka" stb. kijelentéseket szúr be a beszélgetésünkbe. Egyszerűen fogalmam nincs, hogy ő ezt most komolyan mondja és meg akar vele bántani, vagy csak a "hecc" kedvéért csinálja?
2012. márc. 9. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy meg akarna bántani. Elég hülye a humora, de attól még valószínűleg kedvel.
2012. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak poénkodik, és nem gondolja, hogy neked ez rosszul esik. Nem hiszem, hogy zavarná a súlyod, inkább tetszik neki, hogy van mit fogni rajtad.
2012. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan h.ülye, mint pasim szokott lenni. :D Poénkodik azon, hogy cukkol téged, nem gondolja, hogy tényleg sértő.

De egyszer tégy rá utalást, hogy "kicsi", csak cukkolásból, hát fél évig hozzád se szól. :D

2012. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm, hát köszönöm a válaszokat! Sikerült megnyugtatnom magam velük :D
2012. márc. 9. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!