Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS! A véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! A véleményeteket szeretném kikérni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki belezúgtam.És hát először is egy osztályba járunk gimibe,meg általánosba is egy osztályba jártunk(az is elég fura véletlen szerintem,hogy a többi volt osztálytársainak is ide járnak csak b-be) ,ő is és én is németes,minden könyvosztáson is egybe futunk,ja és voltunk nyáron ausztriába kirándulni családdal és ott is összefutottam vele.

NOS SZERINTETEK EZ PUSZTA VÉLETLEN?VAGY VALAMI MÁS?

Ha van hasonló élményetek akkor irjátok le.


Hülye,ostoba kommentektől kíméljetek!!


17l


2012. márc. 9. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elég fura az biztos, de puszta véletlen...kivéve ha ő nyomozott utánad és követett azért futottatok össze :)
2012. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Csak annyi h egy párszór összefutottatok. Ennyi!
2012. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen. Véletlen nem utazott ki ausztriába és véletlenül se a lány miatt. Ez nem valami jel, hogy ő az igazi, mert ettől falra mászok.
2012. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És most légy oly szíves sorold fel, hogy hányszor NEM találkoztatok, illetve hány olyan társaságotok van ahol nem futtok egymásba. Ugye? Érdekes mennyivel több.
2012. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"FONTOS! A véleményeteket szeretném kikérni. Szerintetek?

Szóval van egy fiú, aki belezúgtam.És (és-sel nem nagyon kezdünk mondatot) hát először is egy osztályba járunk, gimibe, meg általánosba is egy osztályba jártunk (az is elég fura véletlen szerintem,hogy a többi volt osztálytársunk is ide jár, csak b-be). Ő is és én is németesek vagyunk, minden könyvosztáson is egybe futunk, ja és voltunk nyáron Ausztriába kirándulni családdal (elég hülye megfogalmazás...) és ott is összefutottam vele.

NOS SZERINTETEK EZ PUSZTA VÉLETLEN? VAGY VALAMI MÁS?

Ha van hasonló élményetek, akkor írjátok le!


kommentektől kíméljetek!!


17l



Hülye,ostoba kérdésre mégis mit vársz? Néhány hibádat kijavítottam... Legyen valami értelme a kiírásodnak.. (Értelmes választ hülye kérdésre nehéz adni. Ez a fél óra helyett, amíg kigondolod, kiírod, várod a válaszokat rá.. inkább az alsó osztályos nyelvtankönyvet olvasgasd..)

2012. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!