Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A maszturbálás melyik vallásná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maszturbálás melyik vallásnál számít bűnnek?

Figyelt kérdés
mert van egy barátom aki hívő és érdekli.
2012. márc. 9. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a barátod hivö akkor annyit illene tudnia, hogy az ö vallásában mik számitanak bünnek...
2012. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha van ilyen, akkor a hívei önkínzó állatok.
2012. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik vallásban. A vallás lényege az önmegtartóztatás, minden földi jótól, hogy a lélek szárnyalhasson. Ez minden vallásban így van, szóval ne kufircoljatok, mert pokolra juttok!
2012. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Aha, egy barátod, értem.


Hát katolikus meg a többi mai magát kereszténynek nevező egyház tisztaság elleni bűnnek tartja, buddhizmusban nem igazán van szó arról, hogy szabad-e vagy sem, hinduizmusban ott a Káma Szutra, gondolom nem kell bemutatni, talán ők állnak a legnyitottabban eehhez. Iszlámban nem tudom, de mivel ott az orális szex is tilos, így gondolom a maszti is.

2012. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamint a Krisna tudatú hívőknél sem megengedett. A szex is csak akkor, ha gyereknemzés céljából történik.
2012. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi és ti hivők vagytok vagy nem?
2012. márc. 9. 19:08
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi az a hivő, kedves Robika?
2012. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
akk ugy kérdezem hisztek istenben? én nem robika hanem norbi XD
2012. márc. 9. 19:12
 9/17 A kérdező kommentje:
csak mert én nem vagyok vallásos :D
2012. márc. 9. 19:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Én nem hiszek semmilyen istenben. Az a személyes véleményem, hogy felőlem mindenki abban hisz, amiben akar, de ha egy vallás tiltja a teljesen természetes dolgokat, ott valami gáz van. :)

2012. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!