Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért szeretitek a tanga bugyit?

Figyelt kérdés
nem vagyok ellene, mert sexis, csak kíváncsi vagyok :D
2012. márc. 10. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

A lányok azért szeretik, mert a fiúk szeretik? szerintem ez a válasz mert am felpróbáltam és nem kényelmes..

17F

2012. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én azért, mert tetszik, látszik benne a fenekem. ha olyan nadrág van rajtam, nem látszik át a vonala, és mert a barátomnak is tetszik.:D és nekem kényelmesebb, mint a többi, pl sportnál. A francia jobban be tud vágni szerintem, mint a tanga. persze ezzel sokan nem értenek egyet, szerintem.:D
2012. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lila nyuszi ***** válasza:
97%
Kényelmes, szexi, nem meleg nyáron se, nem látszik át a ruhán, nem hagy nyomot az ember bőrén, legalábbis a cérnatanga nem deformálja el az alakot, szabadon lehet benne mozogni, kisebb helyet foglal a szekrényben :D.
2012. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Én már annyira hozzászoktam, hogy abban is alszom. Eleinte azért hordtam, hogy ne látszódjon át a nadrágon a bugyivonal, de most már csak simán kényelmi szempontból.


21L

2012. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért kezdtem el használni, mert a barátom szerint nagyon szexi és nem akartam, hogy átlátszódjon a feszülősebb gatyánál.Utána már kényelmes lett nagyon.Nyáron sokkal jobb, mint a francia, mert nem olyan meleg és ha bevág nem olyan kényelmetlen mint a többinél.

Amúgy aludni nem egészséges benne szóval szerintem ne abba aludj.

2012. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mert
2012. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem. De milyen általánosító kérdés ez?
2012. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk azt mondta a védőnéni, hogy kerüljük a tangát, mert rákeni a szärt a pinánkra. 12/L
2012. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

én pl ki nem állhatom :D


dehát.. kinek a pap, kinek a paplan

2012. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!