Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a korkülönbség? 17L-25F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség? 17L-25F

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagy.
2012. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ilovecortez.*-* válasza:
nem
2012. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8 év?!Szerintem bele fér!!
2012. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem a szart nem...gondolkodjatok már. 25 éves srác vagy. Mégis mekkora lúzer lehetsz ha nem tudsz egy veled "hasonló" korú (+- 2-3 év) lányt felszedni, csak egy még gimis csajt? Lehet velem van a probléma de 15 évesen 16 éves csajom volt, 16 évesen 17, most pedig 18. Nekem már most egy 15éves lány gyerek, mi lesz majd 25 évesen ha meglátok egy tinédzser lányt...ki van zárva hogy tudnék rá leendő bnőként nézni!
2012. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Legalább gazdag is?
2012. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Egyszer privátban leveleztem egy lánnyal, de leírom ide is. Az a bajom ezzel, hogy nem feltétlenül kihasználásról van szó, de ez összetett dolog. Tehát. Egy 25 éves srácnak nem kihívás megadni azt, amire egy 17 éves lány vágyik. Ezzel azt akarom mondani, szerintem egy 25 éves nőt sokkal nehezebb boldoggá tenni, mint egy 17 évest.
2012. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez olyan sok mindentől függ, hogy csak így kor alapján nem lehet eldönteni.


Én a párommal amikor megismerkedtem 17 éves voltam, ő 22F. Előtte volt egy párom, aki velem egyidős volt de annyira gyerek volt hozzám, gyerekesen gondolkodott, viselkedett nem is voltunk együtt túl sokáig. Akivel 17 évesen megismerkedtem a mai napig is együtt vagyunk, most 25 vagyok...


Függ a lány érettségétől, függ attól, hogy mik a céljaitok, mennyire különbözően gondolkodtok egy kapcsolatról. Hogy mondjak egy példát: lehet a lány csak néha randizni szeretne veled itt-ott, imád discoba járni, moziba, a szórakozás és a tanulás teszi ki napjait, de lehet, hogy te már kinőttél a discobol, mások az igényeid, többre értékelsz egy délutánt eltölteni kettesben a TV előtt... szóval ilyen korkülönbségnél inkább az a mérvadó mennyire passzoltok egymáshoz jellemben.

Én korán érő típus voltam a velem egykorú fiúk hozzám képest gyerekek voltak (vagyis annak láttam őket) de lehet, ha akkor jött volna egy érett gondolkodású velem egyidős, akkor vele lettem volna, ez nem kor kérdése szerintem.

2012. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, én csak annyit mondok, hogy mikor a szüleim összejöttek, anyukám 18 volt, apukám pedig 26.

Egy hete volt a 26. házassági évfordulójuk.


DE! (És ezt érdemes megfontolni, annak ellenére, hogy az én szüleimnél működött.)


Az én anyukám éppen (szeptemberben) betöltötte a 18-at, amikor elkezdte a fősulit. Amikor tehát 18 évesen megismerkedett a 26 éves apummal, albérletben lakott, távol a szülőktől, magának intézte az ügyeket, önálló volt. Apum már befejezte az egyetemet, akkor volt pályakezdő, de 19 évesen anyum is elkezdett a főiskola mellett dolgozni, volt saját keresete.

A 8 év korkülönbség ellenére tehát viszonylag hasonló körülmények között éltek, mindketten szabadok, önállóak, felnőttek voltak már.


Te 17 vagy, tehát gondolom még legalább egy évig gimnazista leszel, szülőknél laksz, talán kicsit rövidebb pórázon tartanak, mint szeretnéd. A 25 srác mit csinál? Egyetem, suli, dolgozik már? Mert egy gimnazista lány és egy dolgozó férfi nem biztos, hogy össze tudja úgy egyeztetni az életét, hogy jól működjön a kapcsolat, és mindketten megkapják, amit várnak.


Ettől függetlenül persze működhet, nem mondom, hogy nem. Barátnőm 17 évesen egy 31 éves férfival jött össze, és 5 évig együtt voltak, nagyrészt harmonikus volt a kapcsolatuk. Nagyon sok múlik a személyiségeteken, ezért innen kívülről nem tudjuk, hogy nálatok, a ti esetetekben nagy-e az a korkülönbség.

2012. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!