Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezt ti hülyítésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt ti hülyítésnek vennétek, vagy szerintetek is túloz a srác?

Figyelt kérdés

Szóval tetszem egy srácnak ő ezt el is mondta nekem, de én nem akarok tőle semmit. Két hónapig ismerkedtünk és a végén közöltem vele, hogy csak barátként tekintek rá. Erre le lettem tolva, hogy miért voltam még a végén is félreérthető, és azt mondta hogy hülyítettem még a végén is. Mert volt, hogy én is bókoltam neki, vagy kértem hogy mondjon már nekem valami szépet. :):) Meg volt még a végén megbeszélve egy közös program amit lefújtam. Azt is fájlalta, hogy miért mondok akkor olyanokat, hogy összeköltöznék vele, ha semmit nem akarok tőle. Szerintem ezeket azért még túlzás lenne hülyítésnek venni. Szerintetek?

23L


2012. márc. 10. 20:09
 1/7 zseni001 ***** válasza:
100%
Hááát lehet mindkettőtök eltúlozta a dolgot kicsit...
2012. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr. Válasz válasza:
82%
Tipikius női dolog, két hónapig hagyod, hogy fussa a köröket, meg mondjon szépeket, aztán a világ legszánalmasabb mondata: legyünk barátok inkább. A "szerelmet nem akarok csak barátságot" olyan mint amikor elpusztult a kutyám, de anyám mondta ha akarom megtarthatom.
2012. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túlzás amit mondott neked a "barátod", ha tényleg úgy viselkedtél, ahogy leírtad! 18/L
2012. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mus musculus ***** válasza:
100%
Igaza volt a srácnak, ha már az elején eldöntötted, hogy ebből nem lesz semmi, csak meg kellett volna mondanod neki egyenesen a hitegetés helyett.
2012. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó vagy kérdező.
2012. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bunkó vagy bákszi :DDD
2012. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló, akkor a férfiak miért csinálják ugyanezt, ha ez tipikus női dolog? Magyarázd már meg, hogy engem miért hülyített egy srác 3hónapig, miért beszélt a jövőnkről és miért mondta, hogy majd 2 gyereket szeretne tőlem, miközben ő csak barátnak gondolt. Félreértés ne essék, nem hibáztatom őt, nem lett belém szerelmes, ennyi. De könyörgöm ez nem tipikus női dolog, a férfiak is tudnak ugyanúgy szemetek lenni mint a nők, nem kell szentnek titulálni magad, és elítélni másokat, csak mert az illető nő! Később jött rá, hogy nem tud belé szeretni és ehhez meg kellett ismernie, viszont megértem a srácot is, mert biztos nem esett neki jól.

26N

2012. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!