Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom leégetni magamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom leégetni magamat, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval: van egy lány, aki 3 évvel idősebb tőlem, én 17/F, ő 20/L. Beleszerettem, de teljesen más társaságba jár, és nem tudom, hogy hogy kellne kezdeményeznem.(bomba a csaj) Ötletek?
2012. márc. 10. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj dumálni vele valamiről, lehetőleg akkor, ha egyedül van. Neked kéne kezdeményezned, ha tetszik a lány akkor más megoldás nagyon nincs
2012. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tibo61 válasza:
Ha teljesen más társaságba jár, akkor nem valószínű hogy összeilletek. Egyébként a legegyszerűbb és legcélravezetőbb, ha oda mész hozzá és megmondod neki. Légy kitartó.
2012. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, de miről dumáljak vele? most pl. facebookon fent van, nem is ismer, mit írjak ni, miről?
2012. márc. 10. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
beszélgess vele egy picit, majd hívd el valahova, most vagy majdmáskor, de inkább máskor.. (ezaz alap cucc) a következő lépésben mondjuk egy tali-randi, mondjuk 1-2 hét múlva.. vegyél vmi erős altatót minimum folyadék formájában, ha kér vmit inni rakd az italjába, ha elalszik hazaviszed, jól megkeféled seggbe szájba mindenhová, majd vissza viszed az étterembe és kész:)egyszerű de mégis nagyszerű
2012. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!