Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, de magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de magamat sem értem! Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

A pasi stílusa egyenesen taszít! Az életmódja, életfelfogása idegen tőlem. Képtelen vagyok elképzelni vele kapcsolatot!

De ha beszélgetünk, egyenesen elolvadok! Nem arról van szó, hogy olyan szépeket mond, mert erről egyáltalán nincs szó. Sokat dumáltunk, nagyon nyíltan, és egyszerűen beledöglök, annyira szeretem.

Mi a csuda van velem? Nem vagyok már fiatal, nem szoktam elolvadni egy kedves mosolytól! Imádok flörtölgetni, de soha nem megyek túl messzire, inkább csak játszadozom. Vele is így indult, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy totál belezúgtam. De miért pont belé? Annyi olyan pasi van, aki sokkal inkább az esetem! Mi ez az egész? Én ezt nem akarom!


2012. febr. 1. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérlek szépen...SZERELEM!!! ;) :$ :) <3
2012. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked,hogy ilyet érzel, csodálatos lehet, bárcsak a helyedben lehetnék,úgy irigyellek:"(.


Használd ki,mert ilyen csoda lehet ,soha többet nem adódik az életben.


Hiába a nagyon különböző életforma,a szerelem mindent legyőz!

2012. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Az elejét nem értem ha nem tetszik elsőre stílus életmód hogy fajult a dolog eddig = szerelem ??!!
2012. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

És..őő tulajdonképpen miért tetted fel a kérdést? Mit vársz tőlünk? Hány éves vagy?


Én így ezek alapján amit írtál,azt javaslom,h ne szalaszd el ezt a vissza nem térő lehetőséget, azért érdekel nagyon a téma,mert én is így voltam egy pasival,közeledett is hozzám,és én is az eltérő életstílusa miatt nem közeledtem végül hozzá,azóta eltelt 2 év,és még mindig Őt szeretem:(( de azóta már talált mást,mert én elutasítottam,de nekem azóta is Ő kell,és nagyon fáj, pokoli érzés, azért írom,hogy ne kövesd el ugyanezt a hibát. nagyon depressziós leszel:"( . Gyertek össze! Ellentétek nem hiába vonnzák egymást,nagyon jól ki tudját majd egészíteni egymást,olyan mázlista vagy,ha visszacsinálhatnám,én a szerelmet választanám,...


első kettő voltam

2012. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem tudom, mit várok, hiszen magamat sem értem... Amúgy már közel járok a 40-hez!
2012. febr. 1. 20:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja és ez persze csak akkor működhet,ha Ő is így érez!

Ezt biztos meg tudod állapítani rajta,ha más nem a csillogás a szemében.


ha ilyen különböző szeméyliségek vagytok,az is elképzelhető,hogy ő is pont úgy érez,ahogy te. lehet ő is bizonytalan, de ne szalasszátok el,kezdeményezz nála,légy nyílt felé,mert mindkettőtöknek nagyon fog fájni ha nem jön össze,főleg ha talál valaki mást.:( én már csak tudom.

2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hármas: jó a kérdés, de igazából már az elejétől vonzott, amióta csak ismerem. Vonzott, de nem tetszett. Féltem tőle, mint a tűztől! Aztán mégis úgy alakult, hogy egyszer egy egész napot együtt töltöttünk kettesben és utána már nem volt visszaút. Újra és újra találkoztunk, mert nagyon jól éreztük magunkat együtt. De ő ugyanilyen bizonytalan ám velem kapcsolatban!!! Szóval egyáltalán nem biztos, hogy lesz belőle bármi is! Eleinte azt hittem, hogy csak fellángolás, de már jópár hónapja nem tudom kiverni a fejemből, pedig nagyon próbálom!
2012. febr. 1. 20:06
 8/13 anonim ***** válasza:

igen ismerős nagyon ismerős...nem fogod tudni kiverni a fejedből,nem lehet,képtelenség!

nekem elhiheted, egyre csak erősödni fog a vonzalom. és bizony ha nem jön össze az nagyon tud fájni,én azóta is csak érte szenvedek, és Ő sem boldog szerintem,neki és én kellettem valójában, sosem bocsájtom meg magamnbak,hogy visszautasítottam

2012. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Vagy erősen vonzódsz hozzá, vagy az szédít meg, hogy látod rajta, hogy tetszel neki.

Én is voltam hasonló helyzetben, eszembe nem jutott volna, hogy az illetővel kapcsolatot kezdjek, de annyira vonzott szexuálisan, majd megőrültem. Persze nem lett belőle semmi, de gyakran eszembe jut.

32N

2012. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi legyen. Beszélgettünk már erről, de egyikünk sem tud dönteni igazán. Tudom, hogy beledöglöm, de szerintem inkább hagyom... iszonyú bonyolult ügy amúgy is, nem sülne ki belőle jó. És ő is így gondolja: akar, de szerinte rossz vége lenne a dolognak. Erőltetni meg nem akarom. Nem is tudnám.

Próbálom inkább elfelejteni. :(

2012. febr. 1. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!