Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác azt mondta, hogy legyünk barátok, mennyi az esélye, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Hetekig randiztam a sráccal, és minden nagyon jó volt és jól alakult, amíg össze nem futott a volt barátnőjével, a csaj pedig eléggé ráakaszkodott. Azután a srác közölte velem, hogy inkább csak barátok legyünk. Szerintem a volt barátnő felzaklatta az érzéseit, vagy nem tudom (tuti, hogy nem akar hozzá visszamenni, mert a lány másik országban él, tehát nem is tudna). Szerintetek meggondolhatja még magát? Vagy van erre esély?
2012. márc. 5. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogja magát nagyon meggondolni.. de 50-50%. én azért hagynám, és inkább randiznék másokkal..:D
2012. márc. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 prado09 ***** válasza:
90% hogy meggondolja magát sztem! ha szép lány vagy!
2012. márc. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát... azt tudom, hogy neki tetszem, meg ő volt a kezdeményező fél is, és mindig mondta, hogy milyen csinos vagyok és szép a szemem, ezért is lepett meg, amikor hirtelen ezt közölte velem...
2012. márc. 5. 00:58
 4/8 prado09 ***** válasza:
előző vagyok, nem olvastam a kérdés alatti részt :) szval randiztál vele! akkor 99% hogy meggondolja magát! :)))) 18/F
2012. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, jó lenne. Esetleg más valaki??
2012. márc. 5. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne hogy meggondolja magát. Pl.: az én kapcsolatom is úgy indult, hogy legyünk csak barátok, mondjuk ott nem jött közbe volt barátnő. De fél évvel később minden jó lett. Úgyhogy kitartás :) Ha reménytelen úgyis érzed ;)
2012. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És miután megbeszéltétek, hogy barátok vagytok, hogy találkozgattatok ismét? Mert én úgy érzem, most kerül engem, gondolom nem akar kényelmetlen helyzetbe hozni azzal, hogy ott van körülöttem, viszont én meg szeretnék a társaságában lenni, mégha csak úgy is, mint barát.
2012. márc. 5. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, egy suliba jártunk, és egy előkészítőre, így elkerülhetetlen volt hogy találkozzunk. Meg a kedvenc játékunk is ugyanaz, így multin néha összetalálkoztunk, de nagyon sokszor hallgattam, hogy nem akar semmit, szinte havonta. Aztán a szalagavató keringőjére nagy nehezen rábeszéltem, és utána így a péntek délutánokat együtt töltöttük. De igazság szerint még mindig nem tudom, hogy miért gondolta meg magát. De mondom, ha teljesen reménytelen, akkor azt érezni fogod. Kitartás!
2012. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!