Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért fontos nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért fontos nektek annyira hogy arcilag jól nézzen ki a lány?

Figyelt kérdés
Holott az arc csak egy undorító koponya. Az csak egy csont, csontok. Csak a testünk egy része. Az izmos test fontosabbak szerintem. Ha valaki nem jó képű de izmos, azt is miért hagyjátok figyelmen kívül sokszor? Csak azt a csontos felületet nézni, az nem túl gerjesztő dolog. Ha valaki nem olyan arccal született azt miért hagyjátok figyelmen kívül? Mikor nem ő tehet róla. Ez előítélet és undorító amit csináltok, hogy ezt figyelembe veszitek. Én egy csinos de nem szép arcú lánnyal előbb jövök össze mint egy szép arcú, de kövér lánnyal. És nekem van igazam.
2012. márc. 11. 01:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
mert nem akarok minden reggel ráokádni.azért.
2012. márc. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

na de most akkor,mire válaszoljak,nekem nem kell,hogy egy lánynak jól nézzen ki az arca,én inkább a fiúk arcát nézem meg..szerintem elírtad a végén

azért az arc is fontos,

2012. márc. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igen, a végét elírtam. Fiút akartam oda írni.
2012. márc. 11. 01:08
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy arc (bár nem tévedhetetlenül, de) elárul rengeted dolgot az emberről.
2012. márc. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha jóképű még attól nem árulja el, hogy rendes ember? Ha ronda az arcra, az sem árulja el, hogy jó vagy rossz az ember. Az egészségi állpotáról sem árulkodhat. Lehet jól néz ki, mosolyog de közben mindenféle betegségben sznved, csak palástolja. Ugyanúgy a másik véglet is lehet, hogy gázul néz ki, de makk egészséges.
2012. márc. 11. 01:16
 6/21 mus musculus ***** válasza:
100%
Előítélet, undorító... jesszusom. Nem gondoltam volna, hogy manapság is léteznek ilyen szinten álszent emberek.
2012. márc. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, az előítéletet én sem bírom. Sajnos sok lány még mindig azt hiszi, ha van egy jóképű pasi, akkor az egyenesen arányos azzal, hogy makk egészséges, boldog stb. Holott ez sokkal árnyaltabb. Az ilyen lányokat akik így ítélkeznek, azokat mélyen szánom és kerülöm.
2012. márc. 11. 01:26
 8/21 mus musculus ***** válasza:

Szerintem félreértettél egy csöppet. Az első mondatommal a te szavaidat idéztem.

Egyébként igazat adok neked abban, hogy a csecse pofi nem minden, de ne próbáld már bemagyarázni nekünk, hogy semmi jelentősége sincs. Nem tudom, hogy sikerült arra a következtetésre jutnod, hogy a lányok egészségesnek és jólelkűnek hiszik a helyesebb egyedeket, de ez rohadtul nincs így. Tudod, ezek a dolgok különválaszthatóak és általában mindegyiküket keresi az ember a kiszemeltjében, nem éri be egyetlennel, vagy ha mégis, akkor nem teljesen normális az illető.

2012. márc. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mit keresnek a nők és hol egy pasin, pasiban? Mert elég elmezevarodottan írtad le, ha nem sértelek meg.
2012. márc. 11. 01:40
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
..mert lefogyni könnyebb mint az arcot átplasztikáztatni...
2012. márc. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!