Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért fontos nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért fontos nektek annyira hogy arcilag jól nézzen ki a lány?

Figyelt kérdés
Holott az arc csak egy undorító koponya. Az csak egy csont, csontok. Csak a testünk egy része. Az izmos test fontosabbak szerintem. Ha valaki nem jó képű de izmos, azt is miért hagyjátok figyelmen kívül sokszor? Csak azt a csontos felületet nézni, az nem túl gerjesztő dolog. Ha valaki nem olyan arccal született azt miért hagyjátok figyelmen kívül? Mikor nem ő tehet róla. Ez előítélet és undorító amit csináltok, hogy ezt figyelembe veszitek. Én egy csinos de nem szép arcú lánnyal előbb jövök össze mint egy szép arcú, de kövér lánnyal. És nekem van igazam.
2012. márc. 11. 01:00
1 2 3
 11/21 mus musculus ***** válasza:
Na jó, aludd ki magad és elemezd ki reggel, fingom sincs, mi ebben az érthetetlen.:D
2012. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező, és miből gondolod, hogy az izmos tested ér valamit? Vékony vagyok és jóképű, lehet irígykedni. Továbbá sportolok, tájfutok és hosszútávfutok, valamint makk egészséges vagyok.

És az emberről az arc mond el szinte mindent. Az arc nem csak eny undorító koponya, szinte minden azon az undorító koponyán, vagy azon belül van, ami az embert emberré teszi. Azon belül van az agy, az orbitákban foglalnak helyett a szemek, az arcon találhatók a mimikai izmok, melyekkel az érzelmeinket tudjuk a világgal közölni. Az arc részét képezik az ajkak, amik a test egyik legerotikusabb részei. Az arc és a szemek maguk az érzelmek. Továbbá maga az arc számos betegségről is árulkodhat.

Továbbá a testalkat is nagyban függ a genetikától, és egy izmos test nem feltétlenül jobb, mint egy szikár vékony szívós, a körülményektől függ, hogy melyik az optimálisabb, egy szakmunkásnak persze jobban megéri az izmos test, mert emelgetni kell, terhet cipelni stb. egy orvosnak, vagy jogásznak viszont felesleges a túl sok izom fenttartása, lassúvá, lomhává kevésbé mozgékonnyá teszi az embert.

2012. márc. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az agy az tényleg fontos, emg a szemek is. de arról már nem tehet valaki, hogy nem szabályos az arca, jók a fülei, orra stb. az már csak másodlagos.
2012. márc. 11. 01:52
 14/21 mus musculus ***** válasza:
Az okosok szerint az agyad szerkezete, működése is egy genetikai dolog, ergo arról sem tehetsz.
2012. márc. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%

Lombroso munkásságáról hallottál már? neki volt egy elmélete mi szerint bizonyos testi jellemzőkkel bíró emberek hejlamosak bűncselekmény elkövetésére és azokat mielőbb ki is kéne szűrni a társadalomból.talán nem is beszélt marhaságot ám kellőképpen nem támasztható ez alá.végülis a rosszarcúság elmáletéről van szó.ti is biztos viccelődtetek pár furcsa igazolványképeteken hogy"te ez a fej.... min 10év a Csillagban!"

a filmszakma nagy jelentőséget túlajdonított ennek.ott többnyire a hősszerelmes egy csinifiú a főgonosz pedig valami sebhelyesarcú.

a lányok ezeken a filmeken nőttek fel és átestek a ló túloldalára:vagyis akinek szép a pofija az szerintük csakis rendes becsületes okos kedves ember lehet....(gyakorlatban viszont beképzelt)

2012. márc. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért kedves barátom, mert pl. az arcon van a szem, a lélek tükre. Az az arc tud kedves lenni, bájos lenni, sugározhat szeretetet, intelligenciát, értelmet, de agressziót, lenézést is. A mell meg a segg erre nem képes. Szumma: nem az izom érdekel, hanem az, hogy normális-e az illető.
2012. márc. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

Akkor végy egy mély levegőt: mindenkinek fontos a külső és erről senki nem tehet!

Ez nem döntés kérdése, hogy valaki tetszik-e vagy sem, akár arcról, akár más külső dologról van szó. Ez az érzés egyszerűen belülről jön.

És az arc igenis fontos, a többiek már gyönyörűen leírták előttem, nem szeretnék ismétlésbe bocsátkozni, vagy megérted vagy sem.

És nincs igazad, páran már megdöntöttük a bugyuta elméleted, de élj ebben a hitben, nem érdekel, nekem jó kapcsolataim lesznek, mert szenvedek tévképzetektől.

2012. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*nem szenvedek...
2012. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy beképzeltek az ilyen pasik, annak jár a plusz. Utolsónak pedig a lehúzás.
2012. márc. 11. 09:05
 20/21 anonim ***** válasza:

egy újabb általánosítás. Elég érdekes az elképzelésed kérdező, csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy rengeteg olyan nő van aki CSAK a testet nézi!! Másrészt pedig nem hiszem, hogy ha valaki vonzó az csak az arcától függ. Én találkoztam már olyan pasival, aki kigyúrt és tényleg elég jól nézett ki, még arcra is elment, de gyakorlatilag olyan hülye volt, hogy azon kezdett el vitatkozni, hogy a sió folyót igenis pontos j-vel írják, a szájszagáról és az dezodorálatlan izzadságszagáról ne is beszéljünk!!

Ezzel azt akartam mondani, hogy lehet, hogy nem az arcod miatt fordulnak el tőled, hanem csak ezt kitaláltad, a valódi okra meg nem akarod elfogadni.

A másik, meg a senkinek se jön be igazán, az olyan pasi aki a neten teszi fel az ilyen provokáló kérdését, amivel csak szánalmassá teszi.... tőlem lepontozhatsz, de attól nem leszel vonzóbb

2012. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!