Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélyek? Van esélye egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyek? Van esélye egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés volt már.

Természettudós lány vagyok néhány jó és néhány rossz tulajdonsággal.

Szeretem az embereket, szeretek segíteni nekik, imádok beszélni, nehezemre esik nem elmondani a véleményemet. Általában türelmetlen tudok lenni, ha a szakmámba vágó témában értelmetlen és buta dolgokról beszélnek.

Emellett bárkivel bármikor bármiről tudok beszélgetni.

Szervezőképességem jó, de ha valami nem úgy jön össze ahogy én szeretném, akkor nehezen viselem.

Külsőre 170 cm, barna félhosszú haj, zöld szem, állítólag az arcom szép, nem vagyok vékony, inkább gömbölyű.

23 leszek májusban.


2012. márc. 11. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs. taigetosz.
2012. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

DE MIERT NE LENNE???

kepet kuldhetsz?

2012. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy írtad le, mintha egy rossz europass típusú önéletrajz vége lenne.
2012. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gergo_30F ***** válasza:
persze.
2012. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A gömbölyű lányok csodásak...Te most felakarsz szedni valakit?Hmmmmm?
2012. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha 23 evesen ilyen kerdesek merulnek fel benned, akkor ott valami gaz van az onertekelessel. Es azt minden pasi messzirol kiszagolja, ha valami nem stimmel a lannyal.

Ha mondjuk 43 lennel, akkor megertenem a kerdesed.

2012. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne esélyed?Nyilván nem a sült galambra kell várni és várakozni amíg leszólít a szőke herceg személyesen, mert akkor várhatsz egy darabig:D

Barátnőm is pont így néz ki mint te és ennyi idős, mondjuk ő vékony és nem "gömbölyű" úgyhogy ez is bizonyítja, hogy van esély:)

21f

2012. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából jelenleg a saját kis világomon egyetem, kollégium, barátok, család környezetben mozgok, ahol mindenki ismer, illetve én is mindenkit ismerek, sehol senki új.


Az önértékelésemmel kapcsolatban, az elmúlt fél évben még mindig sokat javult, de még mindig nem az igazi.


Köszönöm a válaszokat.

2012. márc. 11. 14:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Gormogon háááát :-) nem tervem itt gyk-n felszedni valakit. A neved onnan van, ahonnan gondolom??
2012. márc. 11. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!