Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretnék pasizni menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék pasizni menni, hogy öltözzek fel?

Figyelt kérdés
Legyek egy kicsit kihívó? Vagy inkább pont hogy ne? Nem szeretném ha könnyűvérűnek néznének, de azért vegyenek észre.

2012. márc. 11. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek ezzel:

,,Egy kis dekoltázs kiemelés soha sem árt!

Testhez álló rucit vegyél fel. Plusz egy kényelmes magassarkút."

Ha húsosabb típus vagy, akkor nem kell a testhez álló, hanem kicsit merészebb dekoltázs, ha abban nem vagy ,,dús" hanem a popsid formás akkor egy azt kiemelő/formáló gatyó. És igen a magassarkú szexi. 28/F

2012. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
pont az h elég nagy a mellem és azt túlzás lenne sztem kitenni
2012. márc. 11. 14:11
 13/16 anonim ***** válasza:
neviccelj! egyáltalán nem túlzás! sok csaj örülne ha lenne mit kitenni!! :)
2012. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én sem azt gondoltam h egy köldökig kivágott felsőben jelenj meg :-D hanem látszódjon egy kis dekoltázs attól még nem néznek könnyűvérűnek csak maximum szexinek, csinosnak.

Könnyűvérű tudod h lennél, ha az említett köldökig vágott miniruhában mennél, amiből ha lehajolsz a fél popsid kint landol plusz felveszel hozzá egy combközépig érő csizmát és még jól le is malterozod az arcod teszel rá rikító vörös rúzst+vörös körömlakkos 10centis kröm--->ez lenne könnyűvérű :-)

2012. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Figyu, szerintem pasikra ne hallgass ebben a kerdesben, ugyis azt fogjak mondani, hogy tedd ki, mert az szexi.

De attol fugg, hogy mi a celod a pasizassal.

2012. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Még h ne hallgasson ránk pasikra hát ki ha nem mi tudjuk milyen nőt veszünk észre egy szórakozóhelyen :-D egy nyakig bugyolált garbós, slampos csajhoz senki nem fog odamenni akármi is a célja. A külső az ami elsőként megfog pláne meg egy szórakozóhelyen ha ízlésesen, ápoltan fel van öltözve és kiemeli az adottságait nem fogja senki kur..nak nézni csak észre veszi és aztán már ha kölcsönös a szimpátia és lesz még találkozás/randi nem kell minden találkozáskor szexinek lenni de az elsőnél a külső ami megfog, aztán a belső megtart, a jó szex hozzáláncol. ;)
2012. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!