Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Miskolcon valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Miskolcon valaki nem akar eljárni pasizni, szórakozni? 21/L

Figyelt kérdés

21/L vagyok. Miskolcon lakom. Nemrég lettem túl egy szakításon. Újra bulizni, szórakozni akarok járni, hogy pasizzak, és felejtsek. A barátaim nem érnek rám, mert van kapcsolatuk, és így ők nincsenek benne már a bulikban. Unatkozom és az egyedüllét miatt nem bírom magam túltenni a kapcsolaton. Valaki nincs hasonló cipőben?

Nyitott vagyok bulikra, vásárolgatásra, mászkálásra, kocsmázásra, mindenre, amivel kicsit szórakozhatok.


2011. dec. 31. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne így felejts. Nem vagyok lány, de szívesen elmennék veled viszont nem lakom Miskolcon se. Nem jó unatkozni, de szerintem ne pasizással felejts.
2011. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem a pasizás benne a lényeg, hanem h szórakozzak
2011. dec. 31. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Miskolcon zömében cigányok vannak, talán nem a legokosabb dolog, ott pasizni, hacsak nem akartok egy-egy pulyát a karotokba.
2011. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem csak cigányok vannak Miskolcon te pesti köcsög.

Egyedül miért nem tudsz elmenni?

2011. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egyedül unalmas
2011. dec. 31. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4!

Nem pesti vagyok kicsi rigó! :) de addig stimmel, hogy nyugat :D

2011. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 *Tündérke* ***** válasza:

Figyelj én nagyon hasonló cipőbe járok, Miskolci vagyok de jelenleg nem vagyok otthon... kb. 2 hét múlva érkezem meg Miskolcra... Ha neked még akkor aktuális lesz, benne vagyok, hogy elcsászkáljunk szórakozni.

20/L

2012. jan. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
írtam neked privit. :)
2012. jan. 7. 07:13
 9/9 anonim válasza:
Lezbi kaland rlz
2012. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!