Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek hogy terhes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek hogy terhes vagyok mitcsináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtem és kilyukadt az óvszer .nem akarom elmondani a szüleimnek amíg megnem tudom hogy terhes vagyok-e... De mivel ma történt a dolog nem tudom hogy a teszt hány napra rá mutatja ki az eredményt????? És elmondjam-e vagy várjak míg megcsinálom a tesztet?????segítsen valaki :/
2012. márc. 11. 15:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
úhh nagyon köszönöm am 16 vagyok igazad van lejön barátom és elmondjuk szüleimnek köszi mindent télleg
2012. márc. 11. 15:44
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
jaj de jót röhögtem hogy meg akarod várni a tesztet és ha terhes vagy akkor bevenni a 72 órás terhesség megelőzésre való tabit :D:D:D
2012. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

[link]



itt azt írja h recept nélkül is kapható

2012. márc. 11. 16:09
 14/21 anonim ***** válasza:

A mi időnkben még csak receptre adták, mert akkora a hormontartalma, hogy 3 doboz fogamzásgátló tabival is felér.


Akkor még ma próbálkozz be az ügyeletes patikába.

2012. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszike am mindent most úgy ellenék veszve vártam volna 2 hetet h tudjak tesztet csinálni :/
2012. márc. 11. 16:19
 16/21 A kérdező kommentje:
am már zárva van minden patika és csak reggel szokott lenni.. remélem barátomnak kiadják..
2012. márc. 11. 16:31
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem adják ki vény nélkül, úgyhogy húzzatok el az ügyeletre.


Egyébként hogy kicsit képe kerülj:

A tabletta arra való, hogy MEGAKADÁLYOZZA terhességet, azaz MEGELŐZZE.

Hogy akadályozná meg, ha már terhes lennél????

Akkor már abortusztabletta lenn.

2012. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

De hát oda van írva hogy 2011 aug 11 től vény nélkül kapható


És még csak ez az első napom szóval.....

2012. márc. 11. 17:47
 19/21 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy nem lehet kapni vény nélkül. Ez egy tervezet volt, de végül nem fogadták el.

Felőlem szaladgáljál feleslegesen recept nélkül a patikába, de nem fognak adni.

Az meg, hogy hány napod van: minél később veszed be, annál kisebb az esélye, hogy hat.

Felőlem aztán húzzad ki a 72. óráig, csak aztán ne pislogj nagy bociszemekkel, ha mégis pozitív lesz a teszt.

2012. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát arra mondam h csak első napom hogy holnap megyek és megszerzem a gyogyszert vagy ha nem adják ki recept nélkül akkor gyors szerzek egyet és holnap már megis lesz a gyogyszer...De ha nem aggyák ki recept nélkül akkor ne úgy reklámozzák a neten...:/
2012. márc. 11. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!