Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinövöm? Lassan 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinövöm? Lassan 16 éves leszek, és ha fiúk társaságában vagyok rögtön elpirulok.

Figyelt kérdés
Elpirulok??!! Elvörösödöm. Szörnyen cikinek tartom, ezért ismerkedni sem merek igazán.
2009. jún. 10. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Én imádnám mikor zavarban vagy :D

Biztosan megkérdezném hogy járhatnánk-e :P

2009. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló aranyos volt :P

am szerintem is vannak olyan fiúk akiknek ez bejön :D

2009. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ki fogod nőni. Nekem is sikerült:) Ahogy az ember lánya egyre tapasztaltabbá válik egyre inkább kevésbé érzi magát furán a fiúk társaságában. Nekem akkor jött az igazi nagy fordulópont, amikor informatikusi suliba kerültem és 13 fiú osztálytársam lett (én voltam az egyetlen lány). Megszoktam a társaságukat és kész. Na meg akkor amikor összejöttem az első nagy szerelmemmel. De egyébként egyáltalán nem gáz, ha egy lány pirulós, sőt sok fiú szereti ezt. (lásd. fenti hozzászólás:)

21/L

2009. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönnömm =)
2009. jún. 10. 17:23
 5/6 anonim válasza:
85%

Szia!

HA "szép" vagy,és még sem vagy megelégedve magaddal akkor az a baj, hogy túl sokat akarsz!!! Szóval lassíts, még rá érsz 16 évesen, mellesleg ma már lassan nem lesz divat versenyezni, hogy ki lesz hamarabb "nő", azzal hogy ki veszti el hamarabb a szüzességét!!

HA meg nem éppen top modell vagy, akkor meg az lehet a baj, hogy olyan akarsz lenni, amilyen nem vagy!!

Az ÖNBIZALOM hiánya az ami alapvetően a problémádat okozza. Találd meg azt, amiben olyan jó vagy, hogy magabiztosabb lehess!! HA megtaláltad akkor kifogod ezt nőni valóban, és már nem te fogsz pirulni, ha nem a fiúk fognak sopánkodni(utánnad).

2009. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

én még most is elpirulok, ha bókolnak nekem, pedig hozzád képest vén tyúknak számítok a 28 évemmel. :) Mások szerint édes. :)

2009. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!