Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg nem szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg nem szeretitek a nagy mellű lányokat?

Figyelt kérdés

Itt azt olvastam ha egy lány kiírt egy kérdést, hogy kis melle van, akkor a fiúk azt válaszolták, hogy nem baj, az pont jó, a nagyok nem szépek, sőt.... :S

És ez most elbizonytalanított. Nekem elég nagyok vannak.

Általába leszorítom őket dehát ígyse sokkal lesz kisebb. Szóval??



2012. márc. 11. 19:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Imádom a nagy ciciket.
2012. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Mit csinálsz??? Leszorítod?? Hát te nem vagy teljesen tiszta. Ha hiszed ha nem az egyik pasi a kicsit a másik a nagyot szereti. Nekem 85B és a párom megveszik érte.

Miért nem fogadod el magad és keresel valakit aki úgy szeret ahogy vagy?? Ez nem normális amit csinálsz

2012. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
én az átlagosat szeretem
2012. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

19:07 a 85B-s nem nagy méret! a 85 a szélesség a B a kosár azaz a mellméret!

Kérdező, nem hiszem, hogy aggódnod kellene emiatt, nagyon sok nagymellű ismerősöm van és soha nem volt gondjuk a pasikkal...

2012. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hát nekem a körmérete az 91-92 cm a kosarat meg nem pontosan tudom, az a melltartó fazonjától is függ, de ugye nem tudok szivacsosat hordani, mert attól még nagyobb lesz. De általában olyan C-D kosarat hordok. :S
2012. márc. 11. 19:13
 6/35 anonim ***** válasza:
63%

Gondolod küldj egy teljes alakos képet akár ruhában, akár anélkül privát üzenetben, és megmondom.


De amit általánosságban tudok mondani, az az, hogy akinek nagy melle van, az többnyire nem túl vékony, és mellé lóg is a melle. Voltam már olyan lánnyal, akinek nagy melle volt, és vékony is volt, de ez nagyon-nagyon ritka.


Nekem fontosabb, ha pl barátnőről van szó, hogy szép arca legyen, és lehetőleg ne legyen kövér, és a mell mérete nem igazán befolyásolja, hogy tetszeni fog-e a lány.

2012. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%

Szeretem bizony. Már ha természetes, még ha nem is áll úgy. Akit mellbe szúrtak egy szilikon spray-vel és úgy néz ki, mint aki két kosárlabdát hurcol magával, kifejezetten taszító.


Persze a kisebbet a szeretem, nem ezen múlik a dolog, a lényeg, hogy legyen.

2012. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
na figyu, csak így suttogva... képzeld el.. ez egy nagy titok ám...szóval... az emberek különbözőek! Soknak ez jön be, soknak meg az. Másoknak meg egy harmadik. Sőt, olyanok is vannak, akinek mind tetszik! Nahááááát...
2012. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok kövér, aránylag nagy a mellem és mégis lóg picit. Ez nem a kövérség miatt van hanem a gravitációtol
2012. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Tehát 90 C-D kosaras melltartókat hordok.

De sajnos muszáj leszorítanom, az osztályból nekem van a legnagyobb, a lányok is szoktak sugdalózni a szünetbe. Egyik csaj rámnéz, odapletykál valamit a másiknak és röhögnek. :S Ez elég sz... érzés.

2012. márc. 11. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!