Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen volt az 1. pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az 1. pasitok,1. randitok, szüzességetek elvesztése és az 1. csók? Nagyon ciki, hogy még nem volt pasim stb? Mit tehetnék, hogy legyen? 12/L

Figyelt kérdés
Léci abba adjatok tanácsot, hogy, hogy lehet pasim. Köszi!
2009. jún. 10. 18:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

foglalkozz a tanulassal :))

nezd a magyar nepmeseket a tvben

2009. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces! Nézd te a népmeséket!! Jó, hogy nem esti meséket!! De most komolyan! Csak kíváncsi vagyok. Már ez is baj??? A kérdésemre kérek választ nem a te hülyeségeidre!!!
2009. jún. 10. 18:29
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Első randi, első csók és első barátom is 18 évesen volt. A szüzességem még nem vesztettem el. De mit akarsz 12 évesen? 12 vagy. Annyi idősen világosítottak fel minket anno a menstruációról, nem hogy cikinek éreztem volna, hogy nincs "pasim", inkább azt éreztem cikinek, ha valakivel hírbe hoztak. Hidd el ráérsz még a férfiakra. Ha 22 évesen sem volt még senkid, akkor már kérhetsz tanácsot, hogy hogyan legyen, de 12 évesen ne agyalj ilyeneken. Tanulj, játsszál, barátkozzál, élvezd, hogy GYEREK vagy még. Nem kell semmit tenned, hogy legyen barátod. Nem késtél le semmiről.


19/L

2009. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Első pasim majdnem 15 voltam,de még épp 14. :)

Azt első randi is ekkor sikeredett.

Az első csók kicsit késve,de végül ugyanezzel a sráccal megtörtént pár hónap múlva (igen pár HÓNAP... :D ). Még szűz vagyok. 9 hónapja járunk.


Egyáltalán nem ciki,hogy nem volt pasid!! Sőt az nem lenne normális ha 12 évesen lenne. Szerintem...

Teljesen oké,hogy szeretnél,és hogy van aki meséli,hogy neki van...de ez ilyenkor még nem jelent semmi komoly szerelmet. Általában,de lehet,hogy volt már mondjuk egy kivétel...vagy talán kettő,de több biztos nem. :)


El fog jönni az ideje,de ez a kor arra való,hogy áhítozz arról,hogy mikor lesz...

Hidd el nem vagy lemaradva semmiről! És meg fog találni az a srác,akivel boldog leszel... egy,de inkább kettő,vagy lehet hogy három év múlva.

Ezen a "várakozáson" mindenki átesik.

Hidd el,hogy jó 12 évesnek lenni... Kevesebb a tanulás,kevesebb a jövőtől való félelem,hogy mi lesz belőled. És több hülyeséget csinálhatsz,anélkül,hogy a szemedre vetnék,hogy ebből már kinőttél.


Ne siettess semmit,és legyél nagyon boldog,mert annyi jó dolog van,amit egyedül is megtapasztalhatsz,amíg nem jön el az ideje annak,hogy barátod legyen!


Minden jót! :-)


Cirip

2009. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ez OK, de akk nem bennem van a hiba? A barátnőimnek már van pasija!
2009. jún. 10. 18:33
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

14 éves koromban volt az első fiúm, az első randi és az első csók.

A szüzességem meg 19 éves koromban vesztettem el (pár héttel a 19. szülinapom után)

Szóval nem vagy elkésve.

2009. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen én is így voltam, hogy körülöttem mindenkinek volt pasija csak nekem nem. De figyeld meg, hogy ezek halál komolytalan kapcsolatok, jönnek-mennek és egyik sem tart sokáig. 13 évesen én is járni kezdtem valakivel, csak hogy dicsekedhessek, aztán egy nap nem hívott a srác, és onnantól nem is találkoztunk többet. Kb ennyit ér a dolog.


Szóval én onnantól úgy voltam vele, hogy sehova nem kell sietnem, nem fogok összejönni valakivel csak azért, hogy legyen. Pedig lett volna rá alkalmam, nem is kevés. 15 évesen aztán jött valaki, akivel 4 évig voltam együtt.


Szóval tapasztalatból mondom, hogy ha vársz az igazi szerelem érzésére, és egy igazi, komolyabb kapcsolatra, akkor az nem ciki egyáltalán, sőt, felnőttes és érett magatartás, és hidd el, hogy meghozza a gyümölcsét.


Most egyetemre járok, és van ott egy olyan csoporttársam (20 éves) akinek még soha nem volt pasija. Pedig krülzsongják, egy nagyhangú és iszonyat jófej csaj, sokat bulizik, csak egyszerűen csak nem jött még olyan, aki tényleg érdekelte volna. És ő ezt egy percig nem bánja, mert tudja, hogy nincs hova sietnie. ;)

2009. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
75%

13 voltam amikor ezek megtörténtek: pasi, csók, randi. Nem ciki hogy még nincs pasid de a mai fiatalkoruak világába már mindenkinek volt már 1-2. Hogy mit tehetnél???: Titkos tippeim trükkjeim::

-Amikor beszélsz egy sráccal akkor menj hozzá nagyon közel ( ne normális megszokott beszélő távolságba. )

-Szokatlanul sokat dicsérd a ruháit, öltözékét,

-Néha azért lépj rá a lábára vagy a cipőjére persze utána bájosan kérj tőle bocsánatot ( tudod úgy CUKIN).

:D :) EZEK NEKEM BEJÖTTTEK:... próbáld ki!

2009. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

előttem szólók igazat mondtak. konformizmusból ne "pasizz". ennél légy büszkébb :)

18 vagyok, és még nem esett meg egyik sem az általad felsoroltak közül.

2009. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Első csók, első randi, első pasi, első intim együttlét akkor volt, amikor 19 éves voltam és még mindig tart a kapcsolatunk és érdemes volt rá várni.Persze előtte is voltak próbálkozások, de nem igazán jutottam velük semerre. Főleg azért mert nem voltak elég érettek.


Nem kell aggódnod 12 éves vagy még és előtted áll még az egész élet. Lehet pár év múlva le sem tudod vakarni magadról a pasikat. A lényeg, hogy ne görcsölj ezen a témán, akkor inkább elijeszted a pasikat. Minél inkább görcsölsz annál rosszabb lesz és kikészíted magadat. Az nem baj, ha már most érdekelnek a pasik, de tényleg nem kell aggódnod. Egyáltalán nem ciki, ha valakinek tizenévesen nincsen vagy nem volt egyetlen pasija se. Érdemes várni arra a pasira, aki igazán felfordítja körülötted a világot, akit szerethet és viszont szeret. Nem vagy elkésve semmivel. És ha a többi barátnődnek van pasija attól még nem muszáj, hogy neked is legyen. Kicsit korán kezdik, ha engem kérdezel 12 évesen még fiatalok egy komoly kapcsolathoz vagy egy komolytalanhoz is.

12/L

2009. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!