Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, létezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, létezhet az hogy nem érdeklem a csajokat (kép)?

Figyelt kérdés

[link]

Nyilván első sorban lányok válaszát várom, de hát egy fiút sem lehet elítélni, ha akar egy jó osztást szórni másra, hogy miért kérdez ilyen sz*rságokat.

Az összképhez (mármint rólam) mindenképp hozzá tartozik pár dolog

Először is, 17 éves vagyok, és mint talán az a képről is látszik, fiú.

Másodszor, hogy én elég társasági embernek tartom magam, lévén, hogy gyakran vagyok meghívva bulizni barátok által.

A baráti köröm sem túl szűk, a legtöbb csajhoz viszont, akik nem mozgatják meg a fantáziám úgy viszonyulok mint egy sráchoz, lehet elbeszélgetek és poénkodok vele, de ha nem tartom túl jófejnek, akkor nem igazán keresem a társaságát.

Fontos továbbá, hogy nem igazán vagyok kidolgozva felsőtestileg, amiről még a kommentek előtt megjegyezném, hogy igenis változtatni szeretnék.

Szívesen veszem a bunkó, negatív, fikázó kommenteket is, mert mindegyik mélyén van igazság.

De ha lehet csakis a 100%-os tartósítószermentes véleményeteket írjátok le.


2012. márc. 12. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
na szóval nekem nem igazán jössz be.. kicsit lányosnak, és nagyképűnek tűnsz :D ne így hord a hajad! .. ja és nagyon egyhangú vagy.. és gyúrj kicsit, mert deszka vagy. :P
2012. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 -=Koldus=- ***** válasza:

Én a helyedben a hajadon változtatnék. Egy kis zselé pl és máris jobb lenne.


F

2012. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ja bocs :D a haj az FAKE, de amúgy minden már a helyén van. Értem, szóval elsősorban gondolom rövidebb haj.
2012. márc. 12. 15:30
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt az inget felejtsd el. Hordhatsz ingeket, de ne ilyen stílusút, sztem ez nem jön be a csajoknak. (slim fitt), karcsúsított ingek sokkal jobbak... zselé az tényleg jó ötlet..
2012. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ing évente ha kétszer ha van rajtam az elég ritka eset

de OK, vettem :D

2012. márc. 12. 15:33
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép arcod van és szemed. Tényleg egy jobb frizurával sokat lehetne még javítani. Kicsit hosszabb, vagányabb haj... nem is tudom most mi a trendi a te korosztályodban. Szerintem érdekelnéd a csajokat, inkább te vagy tartózkodóbb, de ha érdekel valaki, akkor sem igazán fejezed ki. akit meg csak az érdekel, hogy ki legyél gyúrva, azzal kapásból ne foglalkozz. Végezetül: Ha hiszed ha nem, még nem maradtál le semmiről :-)

35/N

2012. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi gond a külsőddel, szerintem a hajad sem rossz. ^^


Amúgy te miből gondolod, hogy nem érdekled a csajokat? Mindegyik visszautasított akinél kezdeményeztél?


28/n

2012. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de írtad, hogy téged a legtöbb csaj nem érdekel, és csak haverként tekintesz rá.


Nem lehet, hogy pont a sok barátzónás csaj között vannak olyanok, akiket érdekelnél?


Másrészt meg pont ezen az alapon honnan tudod, hogy te pont ugyanebbe a "nem-mozgatja-meg-a-fantáziámat" csoportba tartozol a legtöbb lánynál.


Szerintem te nem jársz nyitott szemmel a világban, hanem van valami elképzelésed (mit tudom én, nagymellű szőke lány kell nekem, vagy akármilyen) és csak arra koncentrálva semmi mást nem látsz a világból. És ezt nem csak a lányokra, hanem mindenre értem.

2012. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
pedig a korosztályodban jól nézel ki, lehet túl nagyképű vagy, de ez az írásodból is lejön
2012. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5 évvel ezelőtt lehet te lettél volna minden csaj álma, de most lehet ismét a sportosabb férfiakhoz vonzódnak a nők. Járjál el Kettlebellezni, nézz utána a neten, nagyon hatékony erőssítő sport, és egész jó alakot is csinál, hogy ha megfelelő ételt viszel be magadba. Amúgy férfi voltam, és 17 évesen nem kellettem senkinek, mert dagadt voltam és emiatt önbizalomhiányos, most meg egész szépen ki lettem dolgozva és elég sok lánynak adtam örömöt azóta. Ki kell próbálni mindenkivel főleg ilyen fiatalon. mi lesz ha valaki visszautasít? semmi van más is a földön, de 17 évesen ne komoly dolgok után keresgélj, hanem lazaság legyen. az önmagában kevés viszont, hogy ha jó a hajad, meg a ruhád, meg nagy a dákód, esetleg metélt is vagy (amit a csajok imádnak), odáig el kell jutni, hogy egy csaj érdeklődését felkeltsed, és te se válogass annyira, mert nem nősülni készülsz.
2012. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!