Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, létezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, létezhet az hogy nem érdeklem a csajokat (kép)?

Figyelt kérdés

[link]

Nyilván első sorban lányok válaszát várom, de hát egy fiút sem lehet elítélni, ha akar egy jó osztást szórni másra, hogy miért kérdez ilyen sz*rságokat.

Az összképhez (mármint rólam) mindenképp hozzá tartozik pár dolog

Először is, 17 éves vagyok, és mint talán az a képről is látszik, fiú.

Másodszor, hogy én elég társasági embernek tartom magam, lévén, hogy gyakran vagyok meghívva bulizni barátok által.

A baráti köröm sem túl szűk, a legtöbb csajhoz viszont, akik nem mozgatják meg a fantáziám úgy viszonyulok mint egy sráchoz, lehet elbeszélgetek és poénkodok vele, de ha nem tartom túl jófejnek, akkor nem igazán keresem a társaságát.

Fontos továbbá, hogy nem igazán vagyok kidolgozva felsőtestileg, amiről még a kommentek előtt megjegyezném, hogy igenis változtatni szeretnék.

Szívesen veszem a bunkó, negatív, fikázó kommenteket is, mert mindegyik mélyén van igazság.

De ha lehet csakis a 100%-os tartósítószermentes véleményeteket írjátok le.


2012. márc. 12. 15:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Bocsi az írási stílusom nem fedi az általános közéleti beszédstílusom, csak itt kicsit szabadabban írhatok. És másrészt, pedig az igazsághoz az IS hozzátartozik hogy van jó pár lány barátom, akikkel igazán jóban vagyok. És semelyik lányhoz nem viszonyulok elutasítóan, akivel beszélek, sosem éreztetem hogy mennyire kedvelem vagy nem, ez mindig inkább abból derül ki nálam, hogy később mennyire keresem a társaságát, és hogy egyébként milyen gyakran beszélek vele. A másik dolog még, ezen felül, hogy nekem nincs típusom, és ellentétben a nagy átlaggal nálam a mell mérete szinte teljes egészében figyelmen kívül "hagyatik" és ugyanúgy bejön nálam egy vörös, szőke, vagy barna- fekete hajú lány is, ilyen szempontból semmiféle különbséget nem teszek. Az már sokkal inkább jellemző rám, hogy annak a lánynak, aki iránt érzek valamit, nagyon nehezen tudom kimutatni azt, és ezért volt már hogy évekig nem is említettem neki a dolgot. Barátnőm még csak egyszer volt, és nem is jellemző, hogy egy idegen csajhoz tök lazán odamennék. A külsőmmel nyilván tisztában vagyok, és a hajam mégegyszer mondom hogy nem fedi a valós állapotot, mert a kép háttere miatt a hajam nem lett az igazi. Egyébként mindenkinek köszönöm az őszinte véleményét!
2012. márc. 12. 15:50
 12/20 A kérdező kommentje:
nyilván utómunkálatokra célzok a hajam esetében
2012. márc. 12. 15:53
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen kezdj el sportolni mert így ránézésre jó a genetikád hozzá. Ne gyúrni kezdj, mert nem az való neked, hanem valami jó aktív sport, kajak vagy atlétika vagy ilyesmi
2012. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem jól nézel ki, tényleg csak a hajadon változtass meg azt az inget ne vedd fel többé:) Ha pár évvel fiatalabb lennék...:)

21/L

2012. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2012. márc. 12. 16:45
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hajadat vágasd, le amúgy az alapanyag jó. helyes vagy. :D
2012. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
6. voltam. Tényleg igaza van aki írta, semmi esetre se gyúrd magad, inkább szálkásíts. Tehát valami atléta alkatot faraghatnál, de ne legyél izomgyuri, mert attól az arcod jellege is megváltozik.
2012. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm :) ! És tényleg meg is fogadom a tanácsotokat, mert nem csak a lelkem ápolgatása céljából kérdeztelek itt titeket, hanem valóban érdekelt, hogy mit tudok tenni, hogy valamivel vonzóbb lehessek, és meg is kaptam rá a választ! Mindenkinek köszönöm!
2012. márc. 12. 17:31
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól nézel ki. Bár én nem nagyon szoktam nézni h ki hogyan is néz ki, de te határozottan jól nézel ki. ;) Én inkább a belsõre megyek, mert nem jól akarok kinézni a barátommal, hanem boldog és vidám akarok vele lenni.

Ezt viszont fogadd meg... aki a külsõdért és/vagy a pénzedért szeret, az nem is szeret igazán. ;)

2012. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja! és 16/lány voltam, csak ez lemaradt a végérõl... :$
2012. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!