Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül ilyen lány? 17/L

Figyelt kérdés
Nem volt még soha barátom. De ha lenne csak 1 dül anyukámnak mondanám el, a környezetemben eltitkolnám. És őt is megkérném rá, hogy senkinek se mondja el, hogy együtt vagyunk. Senki előtt nem ölelkeznék,csókolóznék vele.
2011. nov. 26. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért talán szégyellnéd a fiúdat?
2011. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy is.

Csak én azt szeretném ha nem tudna rólam senki, hogy van valakim.meg én nem lennék olyan, hogy mások előtt csin. mindent.

2011. nov. 26. 17:05
 3/17 anonim ***** válasza:

jajj te kislány.


Emlékeztetsz régi önmagamra. Majd ha belekerülsz rájössz a dolgokra :D


22/L

2011. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Vicuska87 ***** válasza:

Ezt Én is így gondoltam régen.

De a boldogságot nem lehet kalitkába zárni, az sugározni fog belőled!

2011. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

17:05

neked hány évesen volt először barátod?

2011. nov. 26. 17:06
 6/17 anonim ***** válasza:

Esküszöm pont ugyanolyan vagy mint én csak én fiú vagyok:)

Nekem se volt még barátnőm (sajnos:SxD) és énis max a családomnak mutatnám be...amúgyis irritál h fb tele van h jajj így szeretlek ugy szeretlek azt minden 3. nap mással jár az illető....bőcsi h így elkalandoztam a témától:)

16/f

2011. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Hidd el, majd ha lesz kicsit máshogy fogsz hozzáállni a témához...:) De egyébként nem baj, ha így gondolod, nincs rosszabb, mint mikor valakik orrba-szájba nyalják-falják egymást nyilvánosan!
2011. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

20 évesen találkoztam az egyetemen a volt ovis csoporttársammal. 3 hónapig kerülgettük egymást mire Ő lépett és szerelmet vallott.


Mikor mentünk vissza a koliba megbeszéltük, hogy nem fogunk kézen fogva járni és smárolni lépten nyomon... mi nem leszünk olyan undorító, nyálasak mint a többiek. És nem is verjük nagy dobra, hogy járunk, hiszen ebben nincs is semmi különös :D

De rá kellett, jönni ez belső kényszer. Hogy milyen jó fogni a másik kezét, csókot csenni a nyílt utcán, hogy hiába vannak körülötted 1000 akkor is mintha csak Ő lenne veled ott egyedül, és amikor megkérdezik, hogy van-e barátod te a másik fülébe üvöltenéd, hogy 'IGEN ÉS Ő A LEGJOBB PASI A VILÁGOOOON!'


XD De mondom, majd úgy is rájössz a dolgokra ;P

2011. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd:) ha szeretsz valakit, akkor nem csak a 4fal között szereted. És most nem arról beszélek, hogy meg kell egymást fektetni a villamoson meg ilyenek. Hanem beszélni fogsz róla a barátaidnak, mert egyszerűen jól esik, hogy beszélhetsz róla, és akarsz róla beszélni. Meg tényleg, hogyan gondoltad? Ha találkoztok valahol, akkor fél méterre mentek egymástól végig?:) hidd el, akarod majd hogy megfogja a kezed, átöleljen, még ha ezren látják is.
2011. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam így pasival, de saját magammal igen. Mivel nálunk nagyon pletykásak az emberek, nem szeretem, ha tudnak rólam (meg amúgy is, aki ismer, az tudja, hogy hogy vagyok, aki meg nem, annak semmi köze), így nem vagyok jelen egy közösségi oldalon sem (és a pasim sem). Tud rólunk minden ismerősünk, másnak meg semmi köze és nem is adunk esélyt, hogy tudjon :).
2011. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!