Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan rajtam kívül, aki jól néz ki, de nem tudja kihasználni?

Figyelt kérdés
Bejövök sok csajnak, de ha ismerkedésre/ beszélgetésre kerül sor, akkor egy nagy sz@r vagyok, ezért nincs senkim. Bnőm már volt, meg szexeltem is, de nem valami jól kinéző, inkább átlagos csajokkal, akik úgy erőszakolták rám magukat. De jó ideje már ilyen sem volt...
2012. febr. 2. 20:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Helyes lány vagyok mégsincs senkim. De én az időhiányra fogom :) a lehetőségeimet kihasználom mindig.
2012. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Én is voltam vele így egy ideig. Azután eldöntöttem, hogy nem akarok egy rakás szerencsétlenség lenni, és összeszedtem magam. Nálam kicsit más a helyzet, mert lány vagyok, de a lényeg ugyanaz. Kapd össze magad:)
2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
"beszélgetésre kerül sor, akkor egy nagy sz@r vagyok" ezen jót röhögtem. Hát, ennyi, a külső nem minden!
2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked, hogy jól nézel ki?
2012. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

gondolom 16-17 lehetsz, én is ilyen voltam akkoriban, barátokkal meg ismerös csajokkal jófej voltam, de ha valakit nem ismertem eléggé elég nehezen jutottunk el arra a pontra, hogy ne azon parázak ha vele vagyok, hogy neh kifoggyak a mondanivalóból. De kinöttem, most már komoly kapcsolatban vagyok igy megint nem használom ki az adottságaimat.

22f

2012. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
21 vagyok már az a gáz :S És nagyon zavar már ez az egész, mindig ezen görcsölök.
2012. febr. 2. 20:19
 7/44 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki belenéz a tükörbe és elcsöppen magától?
2012. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

hát én addig voltam parázos amig nem vesztettem el a szüzességemet, ami kb 19 évesen történt meg, mivel mint mondtam szégyellös voltam és zárkozott,meg pattanásos is voltam és az is eléggé megnyirbálta az önbizalmam.

elöző 22f

2012. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Mondtam, kapd össze magad. Nem olyan nehéz, csak el kell döntened, hogy nem szerencsétlenkedsz tovább. Mondd, ami eszedbe jut, a lányok szeretik, ha egy srác nem teszi az agyát. Ha pedig mégsem jön be a csajnak, akkor jöhet a következő:)
2012. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
De nem tudok mondani nekik semmit :(
2012. febr. 2. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!