Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet két embert szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két embert szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet!:)
2012. márc. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben, igen lehet.

Azonban egy cseppet sem egészséges.

2012. márc. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de nagyon fájdalmas. Legalábbis Neked én sajnos tudom
2012. márc. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet :/ de jobb lenne választani a kettő közül. Ugyanez volt, nagyon kedveltem két fiút majd mindketten ott hagytak.
2012. márc. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Csak ha egyikbe sem vagy igazán szerelmes.Az igazi szerelem egy ember életében 1szer-2szer van maximum,sokan összekeverik,a vonzalommal,fellángolással.Ha igazán szerelmes vagy képtelen vagy másba is bele szeretni.Tiniként szerethetsz egyszerre többet,mert akkor még nincsenek annyira mély érzelmek,nincsen igazi szerelem,persze felnőttként is de akkor nem vagy egyikbe sem szerelmes igazán.
2012. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még annyi,hogy az hogy egyszerre kettő tetszik,kettőt kedvelsz,2höz vonzódsz olyan lehet simán,de ha egyikbe szerelmes vagy még ha a másik tetszik is,sosem tudsz beleszeretni,és sosem akarsz tőle semmit,mert az elsőt szereted.Ha már többet érzel a 2.iránt is akkor az első sem szerelem.
2012. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2012. márc. 13. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:

az egyiket ugy is jobban szereted, és nem egyformán szereted őket!


hogy miért szeret az ember általában 2- e,bert?? mert ami az egyikből hiányzik az megvan a másikban!

2012. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aszomszedneni ***** válasza:
igen. jó esetben ott van pl. apád , anyád , tesód , meg a párod az már legalább 4 !!!
2012. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!