Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Ez szerintetek már több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ez szerintetek már több, mint barátság? Van barátnője.

Figyelt kérdés

8 éve osztálytársam egy srác,aki borzasztóan helyes,minden csajnak van egy olyan korszak az életében,amikor szerelmes belé.

Ő tudja,hogy mindenki odavan érte és emiatt imádja hülyíteni a lányokat.


Most elkezdett járni az egyik osztálytársammal,akivel nagyon jóban vagyok.A lány aranyos és kedves meg minden és tényleg jól elvannak,ez látszik rajtuk.


Nekem a srác már régóta tetszik(kb másfél éve),de ezt soha nem mondtam el neki,mert nem akartam,hogy rajtam röhögjenek a haverjaival és tudtam,hogy semmi nem lehetne közöttünk.Szeptemberben jóban lettünk,mert segített pár dologban.


Volt nőnap és én előtte este kiírtam facebookra,hogy "Sosem tudhatod,kinek vagy az utolsó gondolata este és az első reggel.".A srác ezt likeolta és utána írt chaten,hogy szerintem én kitől fogok kapni ajándékot holnap,a nőnap miatt.Írtam neki,hogy senkitől,mert senkinek nem vagyok az utolsó gondolata,mielőtt elalszik.Erre azt írta,hogy ne legyek ebben annyira biztos...

Másnap a padomnál találtam egy rózsát,egy elég drága parfümöt és a kedvenc csokimat és ott volt mellette egy lap,amire rá volt írva,hogy "Sose tudhatod...".


Én voltam az első az osztályban,de délután megkérdeztem azt a tanárt,aki a folyosót felügyeli,hogy volt-e még bent valaki a teremben előttem.Akkor mondta,hogy bent volt a srác még korán reggel,mert valamit ott felejtett és mennie kellett versenyre és sietett.


Megakartam kérdezni a srácot,hogy ő volt-e,de végül is hagytam,mert nem akartam beégni előtte.De olyan fura volt

másnap,kérdezte,hogy kaptam-e végül valamit nőnapon.



Szeretem,de barátnője van és az egész iskola odavan a kapcsolatukért,minden tanár mondja,hogy milyen édesek és ez annyira kikészít.


Meg a srác is folyton fura dolgokat csinál,amiket nem tudok hova tenni,nem tudom,hogy azért csinálja-e,mert én is bejövök neki vagy csak úgy(ezeket a dolgokat csak akkor csinálja,amikor kettesben vagyunk :S)...



Nem tudom,hogy mit csináljak.



Beszéljek vele vagy hagyjam?


2012. márc. 13. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hadjad..:/

már úgy is 8.év,3hónap és lehet h sose látod. gondold el a srác barátnőjét...te sem örülnél neki ha elvennék tőled a barátodat. + szerintem nem kéne az egész iskolát magadra haragítani(írtad,h mindenki odavan értük)

lehet,h tetszel neki,de lehet h csak kedvességből tette.


de ha megfogadod a tanácsomat,akkor semmi képpen ne kezdeményezz.

2012. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem o kuldte a viragot, meg az ajandekot, valoszinuleg azert kerdezte, hogy kaptal e valamit, hogy biztos legyen benne, hogy megkaptad...

beszelj vele, de szerintem ne menj bele olyan kapcsolatba, ha tudod, hogy tobb lanynak is csapja a szelet...

2012. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképp beszélj vele,minél többet. Ez a tanácsom. Semmiképpen ne hagyd ennyibe a dolgot. :))) sok sikert
2012. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a srác megbánta, hogy belekerült egy "ideális" kapcsolatban. Te meg pont az a típus vagy aki kihívást jelentesz neki ezért hajt rád, meg te nem vagy az "iskola" szemében az ideális, hanem a tökéletes. :) Szerintem hagyjad, eleve nem sok van hátra a suliból és ha tényleg komolyak a szándékai lépjen Ő ki a kapcsolatból, ne téged használjon fel okként.
2012. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha magadra akarod haragitani az egész sulit válaszd szét őket...

am szerintem ő rakta oda az ajándékotés szerintem bejössz neki,mert akkor nem vett volna parfümöt meg ilyeneket.mi is kaptunk az osztályban a fiúktól de nem ilyet én ők se kényszerből adták..am ha szakit a csajával majd meglátod a dolgokat

ez szimplán csak az én véleményem 14/L ha szeretnél még beszélni irj privibe vagy ha van kérdésed

2012. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a "baj",hogy nem szabadulok tőle,még 4 évig(vagy több...) osztálytársak leszünk,mert ugyanabba a suliba,ugyanarra a szakra adtuk be a jelentkezésünk és az ideiglenes lista szerint mind a kettőnket felvettek rá.Ráadásul ő is ugyanarra az egyetemre akar menni,mint én,a gimiben is ugyanazt az idegennyelvet jelöltük meg,szóval szinte minden óránk közös lesz.


Az is az egyik gond,hogy a barátnőjével nagyon jóban vagyok és ő folyton arról beszél,hogy mennyire szereti a srácot és hogy még nem volt ilyen boldog és ez olyankor nekem olyan szar érzés...

2012. márc. 13. 16:50
 7/7 anonim válasza:
A beszélgetést ezek szerint nem fogjátok elkerülni, csak ne te kezdeményez. El kell azt is döntened, hogy "barátnőd", fontosabb-e neked a srácnál. Szerintem nagyon fontos lenne, hogy hagyjad, hogy a srác döntsön, mert ha te kezdeményezel akárhogyan, akkor a barátnőd szemében az lesz, hogy te másztál rá a barátjára.
2012. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!