Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy elméletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy elméletben nagyon jól megy a csajozás (komolyan mondom elméletben 5ös), de gyakorlatban meg nem ( ez meg inkább bukta)?

Figyelt kérdés

Speciel annyira nem emgy gyakorlatban hogy még egyetlen barátnőm se volt. Ja és onnan tudom hogy elméletben megy hogy ismerősnek én segítettem barátnőt szerezni, ezt ő már az orromra kötötte h neki tudtam segíteni nekem bezzeg nem megy. Miért lehet ez? Nem is tudom külsőre egy erős 3ast, esetleg gyenge 4est adnék magamnak( bár ez a saját értékelésem, másikat meg nem tudok mondani). Bátorságra meg egy -5öst mernék mondnai, egyszerűen mulya vagyok odamenni beszélgetni. Ha tetszik egy lány és nem ismerem akkor meg pláne, ha tetszik és ismerem akkor meg mondnai nem tudok semmit, na nem mintha a másik esetben tudnék.

20F


2009. jún. 11. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az elmélet más mint a gyakorlat. Szerinted elméletben meg lehet tanulni biciklizni vagy úszni? Nos, így van ez a csajozással is, és minden mással. Egyetlen tanácsot tudok adni, azt, hogy gyakorold, csináld! Azt mondják, aki tudja az csinálja, aki nem tudja, tanítja.
2009. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A csajozás nem elméleti tantárgy, ott bizony szigorúan gyakorlati órák vannak. Ha nem mész oda, akkor olvashattál bárhány könyvet, vagy láthattad a titanicot 10X, semmit sem fogsz érni. Oda kell menni, sajnos, ilyen ez az élet.

20 évesen lehetne már ennyi eszed.

2009. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem mész semmire, ha csak elméletben megy jól a barátnőszerzés. Elméletben én is képzelhetem magam atomfizikusnak, de ha gyakorlatban nem vagyok az akkor nem vagyok az. Meg aztán ismerősödnek segítettél, hát szerintem ez kevés ahhoz, hogy 5öst kapj.


Szóval hiába osztogatsz 5ösöket magadnak, ha egy csajtól meg kosarat kapsz. Tessék szépen megfogadni a saját tanácsaidat, odamenni a lányhoz és próbálkozz. Másképpen nem fogsz párt találni magadnak, aztán később bánkódhatsz az elméleti 5ösdön. Nem kell félni tőlünk, nem szoktunk harapni. A legtöbb lány nem szokott szemét lenni, ha egy pasi szóba áll vele.

21/L

2009. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!