Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lányok, nők, asszonyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok, nők, asszonyok. Nőgyógyászhoz hogy mentek?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülye kérdésem van,meg voltam már én is nőgyógyásznál (1x eddig).A kérdésem az lenne,hogy hogyan mentek el nőgyógyászhoz?Oké,hogy előtte tisztálkodtok meg minden.De a fő kérdésem az lenne,hogy megborotválkoztok odalent,vagy hagyjátok természetesen?Esetleg ha szoktatok ott borotválkozni akkor ciki-e "borostásan" menni?(Legelőször amikor voltam természetes "állapotomban" mutatkoztam az orvosnál).
2012. márc. 13. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én kocsival mentem.
2012. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindíg úgy megyek ahogy ápp vagyok. Ha őpp szőrös borostás akkor úgy. Ha frissen borotvált akkor úgy. Külön borotválni csak a párom kedvéért szoktam. A dokinál tök mind1
2012. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szőrfóbiám van,úgyhogy teljesen természetes,hogy frissen epilálva megyek.

Amúgy tök mindegy hogy mész,a nőgyógyász napont 300 dzsungelmajomszőrös pin*t lát.

2012. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sosem borotválom, otthonra sem. Vágni szoktam. A dokihoz úgy megyek, ahogy éppen van. Egyébként az orvosok ellenzik a borotválást, kérdezd csak meg.
2012. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Busszal szoktam bemenni..... :) Leborotválom mindig ha megyek.
2012. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vagy busszal, vagy gyalog megyek. :)

Eleinte mindig szépen leborotváltam, most már "borostásan" is elmegyek.

2012. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem csinálok semmit, általában pár milit vissza van nőve olyankor 21L
2012. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!