Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki az, ha azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az, ha azzal megyünk a nőgyógyászhoz, hogy egy olcsóbb fogamzásgátló tabit szeretnénk szedni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 21:21
1 2
 1/12 Macs1209 ***** válasza:
Nem ciki, csak lehet egy nem megfelelő, de olcsó tabletta egy életre tönkrevág... Megéri ?
2012. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi számít olcsóbbnak?

Az én fogamzásgátlóm 6ezer.Az a 9ezehez képest olcsóbb.

2012. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a kérés nem ciki, de inkább tablettát mondj a rendelőben :). Komolyra fordítva a szót, sajnos a hatóanyag összetétel sem mindegy. Elképzelhető, hogy az, ami neked jó, nem létezik olcsóbban. De próba, szerencse, kérdezd meg. De lehet, hogy érdemes előtte egy patikába is bemenni. Szerintem ők is le tudják csekkolni a jelenlegi készítményed hatóanyag összetételéhez hasonló, de olcsóbb készítmény van-e.
2012. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én yasminelle-t szedek,ami 3 hónapra 7500ft.

Neten már rákerestem és találtam egy symicia nevűt(ugyan az a hatóanyag,ugyan annyi mennyiséggel), ami 3 hónapra 6000 ft. Nekem már ez is megfelelne. :))

2012. febr. 7. 21:27
 5/12 Macs1209 ***** válasza:

Havi 0-750Ft-on meditálsz? Uhh.. megéri megbolygatni a

szervezeted azért ?

2012. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor irány a doki, ne félj a kérésedtől. Csak egy példa, igaz más területről. Anyukámnak új fajta gyógyszert ajánlott a kardiológusa. Egy havi adag 30 ezer forint. Nem is ez lenne a legnagyobb gond, csak anyukám nagyon rosszul reagál az új gyógyszerekre. Mondta a dokinak, hogy mi van, ha ezt sem bírom. Akkor 30 ezre gyógyszer mehet a veszélyesanyag gyűjtőbe. Mondta a dokinak, hogy adjon pár napi próbaadagot - azt ugyanis szoktak adni nekik a gyártók. Nem kapott próbát, de az orvos azóta sem hozta fel a témát. Szóval ilyen gazdasági helyzetben nem árt megnézni még gyógyszerből is, hogy mire költesz
2012. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bozontosborz ***** válasza:
a gyógyszertárban a gyógyszerész is adhat másik terméket ha ugyanaz a hatóanyag, nem? de. bár nem tudom a fogamzásgátlónál hogy működik, de az is "csak" egy gyógyszer.
2012. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Egy utolsó kérdés: Ha minden hatóanyagból ugyan annyi van mindkét gyógyszerben,akkor a "hatásuk" is ugyan olyan lesz?

Mert az egyik barátnőm is symicia-t szedett régen,de ő azt mondta,hogy úgy érezte,mintha az egész hónapban tisztulna.Nekem viszont nem volt bajom a yasminelletől. Ez csak azért lehet,mert más-más szervezet,vagy lehet a 2 gyógyszernek valami más hatása?

2012. febr. 7. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ugyanaz a hatóanyag, ugyanannyi mennyiségben, akkor ugyanolyan hatása lesz, mint a másiknak. Max akkor lehet gond, ha vmelyik segédanyagra vagy érzékeny.

Nyugodtan kérheted az olcsóbba, de a patikában is kiadják, mivel tök ugyanaz.

2012. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
keress rá neten a jangee nevű gyógyszerre. ugy tudom ennek is ugyan az a hatóanyaga és ez 5000 valamennyi.
2012. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!