Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méhszáj sebbel szex?

Figyelt kérdés

Hónapok óta küzdök a hüvelygombával,5x jött elő félév alatt,2x hólyaghurut is lett belőle.

Egyszerűen akármilyen kezelést kapok,ellenáll neki a Candida...nagyon elvagyok keseredve.

Nem voltam még soha rákszűrésen,a nőgyógyász méhszáj sebet talált pár héttel ezelött,és azt mondta,hogy jöjjek vissza rákszűrésre,a hüvelygombára pedig ismét kezelést kapok.De a méhszáj sebre nem mondott semmi egyebet,csak hogy majd rákszűrés.

Lehet evvel folytatni a szexuális életet,vagy amíg van,addig szüneteltetni kell?

Egy-két tapasztalat jó lenne,akinek esetleg volt ilyenje..meg kéne ijednem?

Nagyon elegem van már az egészből...teljesen normális és egészséges életet élek,és ilyen problémáim vannak folyamatosan.


22/L



2012. márc. 14. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg a hüvelygomba kezelés tart (már ha kúp) akkor úgy is szüneteltetni kell a szexet. Meg ha mész vissza akkor szépen kérdezz meg tőle mindent
2012. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,természetesen amíg hüvelygomba kezelést kapok addig nem élek szexuális életet,de ellenérzés van bennem,gondolom a seb miatt sem szabad,csak nem tudom,hogy az milyen idő intervallumot jelent.

De nem is ez a fő problémám,hanem,hogy milyen következményei is vannak ennek a sebes dolognak? :S

2012. márc. 14. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász mindent elmagyaráz ha megkérdezed.
2012. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy már kerek 4db rákszűrésen kellett volna túl lenned?18 éves kortól évente 1x KELL elvégeztetni....
2012. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Méhszáj sebbel lehet sexelni!!!!!

Ha komolyabb sebed lenne Dr úgy kezelne.....úgy mond ecsetelésre vissza rendelt volna..

De ha úgy érzed hogy nem megfelelő ellátást kaptál keress fel egy másik nő Dr-t!!!

2012. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászommal elégedett vagyok,de inkább csak a hüvelygombámmal foglalkozott most.

Gondolom az is összefüggésben van vele,az kezdhette ki,az állandó irritáció.

Nem voltam még rákszűrésen,valóban,szexuális életet 1 éve élek,nem mentem el emiatt,és amiatt mert féltem,hogy találnak vmit.Tudom,jobb megelőzni a bajt,de hát emberből vagyok én is.

2012. márc. 14. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit fosik mindenki a dokitól?? Én 18 évesen elvesztettem, mentem is a dokihoz. Jó akkor izgultam kicsit de elmentem. És azóta minden évben kb ugyan akkor. Nem harap és nem is fájdalmas a vizsgálat. Kicsit kellemetlen az igaz, de sztem ki lehet bírni 1 évben egyszer. Sztem ha te is tisztességgel eljártál volna, lehet nem kerülsz ekkora kakiba. Nekem az éves kontrol alkalmával állapított meg egy enyhe fertőzést a doki, aminek én még jelőt sem vettem észre. Sec perc alatt 1 kúrával tökéletesen ki lett kezelve. Bele sem gondolok mi lett volna ha nem megyek és elfajul a dolog
2012. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!