Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy undorodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy undorodom a csóktól?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,ez menyire beteges?Volt már jó és rossz élményem is,szóval nem ez lehet a gond.Egyszerűen mindig az jár a fejemben,hogy te jó ég,milyen gusztustalan,hogy más belemászik a szádba...Ha másokat látok csókolózni,nem érzek ilyet...
2009. jún. 11. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy normális lenne, hiszen a csókolózás egy nagyon kellemes dolog! Szerintem (és ezt most nem rosszból mondom, mintha vmi elmebeteg lennél :D) fordulj pszichológushoz, biztosan segít majd! :)
2009. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
énis vhogy ígyvok vele .. nem nan sztek csókolózni csak úgy ... ezt úgyértem h sex közbe nagyon szeretek meg hogyha "bevagyok" már teljesen izgulva akkor is szeretek ... de úgy nem hogy megyünk az utcán és akkor egy nyelves .. azt vohgy ne szeretem .. a sima (csak szájjal) még elmegy, de a nyelves ...
2009. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a csókkal vagy így? A szex az mehet? Egyébként egyátalán nem gusztustalan, biztos neked vannak rossz tapasztalataid, az ok benned van.
2009. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok,úgyh.nem tudom mi lenne a szexszel...
2009. jún. 11. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
ja értem. Akkor nincs mese, ki kell próbálni. Éppen itt az ideje. :)
2009. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
hát nem tudom,én imádom:)
2009. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan így vagyok... de azt hiszem, azért, mert eddig olyan pasim volt csak, akibe nem voltam szerelmes. Akiket kiszemelek magamnak, azokkal nagyon szívesen csókolóznék.:D Aztán lehethogy ha eljönne az ideje, akkor azt sem szeretném.:D
2009. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a nyelves is és az összes csók is csak akkor jó, hogyha vannak érzelmek. szerintem. ha nincsneek akkor cask ugy kötelességből csinálja talán az ember :s
2009. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem(!) azért nem szereted a csókot, mert nincs (olyan) párod, akit már nagyon kívánnál.. mert ha nagyon kívánod puszik meg ölelések már nem annyira elegek.


Szextől is undorodni fogsz, mert beléd helyezek egy ~15 centi hosszú valamit? :D nem hinném..


(ui. "19 éves lány vagyok,ez menyire beteges?" ez nagyon beteges :D)

2009. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy azért,mert eddig csak olyanokkal csináltam,akikbe nem igazán voltam szerelmes...csak félek,hogy valam van valami gond :S
2009. jún. 11. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!