Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha egy (v....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha egy (v. Kettő) ellenkező nemű, veled egykorú személy (ek) elkezdené (nek) bámulni a buszon, esetleg rád is mosolyog (nak)?

Figyelt kérdés

Mit gondolnál róla, mit lépnél? Zavarban lennél? Ha rá (juk) nézel, akkor is néznek, és nem akarnak leállni. :D

pls írjatok kort, és nemet is:)

16/L


2009. jún. 11. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Ezt mondd. Hello, Bekéne Antal vagyok, de neked csak Be kéne Tóni. :)
2009. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most nem az a kérdés, hogy én mit mondjak, hanem az, hogy Ti mit mondanátok.:D Velem ilyen még nem volt... csak bnőmmel azzal szoktunk szórakozni mostanában, hogy kinézünk egy helyes srácot a buszon, és folyamatosan nézzük...:D
2009. jún. 11. 15:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én semmit nem csinálnék, nem nagyon érdekel, annyian csinálják ezt h megbámulnak ,de az ilyennel nem kell nagyon foglalkozni. nem godnolok igazán róla semmit, vagy tetszem neki, vagy esetleg ismernek valahonnan, vagy lehet h épp a hajamat beszélik ki, hogy milyen szar:D hát kitudja, nem is nagyon érdekel. ha egy srác és neked bejön akkro szemezz vele, ha szimpinek tűnik, aztán ha ő neki is tetszel, akkro majd ő lép :D 15/L
2009. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srácot lehet zavarba hozzátok! :) Hát ha engem néznétek, biztos odamennék. :)
2009. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

marha idegesítő lehet. biztosan bosszantana.

főleg ha csajok csinálják pasival, még nevetséges és gyerekes is.

2009. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és mit mondanál?:D tudom.. egyiken tegnap nagxyon láccódott:DDD
2009. jún. 11. 15:19
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Engem rohadtul idegesítene, elvennék a látóteremet
2009. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

majd kinövitek :) szerintem is irritálja a pasikat, mondjuk én lány vagyok és nagy a tűrőképességem úh fordított esetben egyszerűen nem vennék tudomást róla, de egy srácról el tudom képzelni h kiakad és közli veled h fejezd be. az meg tök ciki a tele buszon, gondolom te se akarod.

egyébként meg tényleg azt érzem benne, hogy kis tini csajok összeállnak és vihognak meg megbámulják a srácokat... szerintem ez gyerekes és nagyon ÉGŐ

2009. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
azt így nem tudom megmondani hirtelen, de biztos eszembe jutna valami nagyon frappáns dolog. 27 évesen már azért van némi tapasztalatom. :)
2009. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem szoktak nézegetni helyi járatos buszokon lányok és eléggé zavar,olyankor a telefonom előszeveszem és elkezdek híreket olvasni addig amíg lenem szállnak vagy szállok.. aztán felőlem nézegethetnek úgyse izgat mert odamenni nem fogok. 18/F
2009. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!