Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bízzak vagy ne bízzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak vagy ne bízzak a férfiban? Valakivel volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 2 hete ismerkedtem meg a neten. Mindennap beszélgetünk. Aranyosnak , kedvesnek tűnik. Félek attól,h hazudik vagy át fog verni. :S Nem igazán tudom,h ebből így lehet-e valami. Nekem van barátom, de már nemsokára szakítani fogok és ezt a srác is tudja.
2012. márc. 15. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
találkozz vele személyesen és aakor megláthaod,hogy milyen.De miért akarsz megbizni benne,akarsz tőlle valamit?
2012. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előbb szakítunk, utána ismerkedünk. Sőt szakítás után érdemes kicsit várni egy új kapcsolattal. Ez az egyik.


Ami a kérdést illeti, lehet, hogy őszinte, lehet, hogy nem. Ha személyesen találkoztok, valószínűleg többet megtudsz róla.

2012. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Normálisvagy? ***** válasza:

Szerintem két hét ismeretség után nagy butaság lenne megbízni benne, sőt két hónap is kevés a bizalomhoz!

Lehet, hogy kedvesnek mutatja magát neten keresztül..., na de ki tudja, hogy milyen is valójában?!

Nem azt mondom, hogy ne ismerkedj neten, de az ilyen ismeretségek, "barátságok" fele általában a hazugságokra épül, mert jóformán senki nem írja le az igazat...

2012. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom,h akarok-e valami, ahogy a sors hozza
2012. márc. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!