Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Triregol 21+7, valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Triregol 21+7, valakivel történt hasonló (többi lent)?

Figyelt kérdés

Már elég régóta szedek fogamzásgátlót (konkrétan 8 éve), de még nem történt velem ilyen (lehet, hogy csak én nem emlékszem rá).

Triregol 21+7 tablettát szedek, aminek az a lényege, hogy van 7 tabletta is, ami placebó, tehát nem kell szünetet tartani. Viszont.. ezelőtt két hónapig szüneteltettem a szedését (pihentetés képpen) és most belefutottam abba, hogy a placebó szedése alatt is hagytam, hogy a párom bennem menjen el (második placebó tablettát szedtem be ma). Őszinte leszek, nem is figyeltem, hogy melyik színnél tartok, csak a tudat.. gyógyszert szedek, akkor nincs gáz. Most viszont ver a víz, mert sokasodni nem szeretnék, egyenlőre... :S Remélem, hogy megjön....


Valakinek volt már ilyen esete?


Köszi előre is!


2011. febr. 22. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal a háromfázisú gyógyszerek is védenek a 7 napos szünet alatt, szóval nem hiszem, hogy van félnivalód.
2011. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi... megnyugtattál... :D
2011. febr. 22. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Azért ezt még olvasd át, mert nem vagyok biztos benne, hogy a háromfázisúak miként működnek, csak úgy gondolom biztos írná, ha nem védene a placebo alatt.

2011. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én is azt szedtem. a placebo alatt is nyugodtan lehet szexelni, a tabletta nem addig véd amíg szeded...

én fél éve abbahagytam, mert babát szeretnénk. még mindig nem ürült ki a szervezetemből...

2011. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

előző vagyok.

csak h egyértelműsítsem. a tabletta abbahagyását követően még fél évvel is van hatása.

úgyh nem kell félned.

2011. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Uh.. az elég gáz.. :( Remélem minél hamarabb összejön a pici. :)

Én azért tartok tőle, mert anyumnak is azt mondták annó, hogy nyugodtan csinálhatnak bármit, biztos nem lesz csemete, mert ő is sok év után hagyta abba a gyógyszert, erre két hét után becsúsztam én.. :)

2011. febr. 23. 11:19
 7/9 anonim válasza:

Köszi. :)

ja, hát mondjuk ilyet is hallottam már...

nem tudom mitől függ h kinek milyen gyorsan ürül ki.

2011. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 éve szedsz fogamzásgátló tablettát és még annyit se tudsz, hogy a 7 napos szünet alatt is védenek?:O
2011. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy véd, de előtte két hónapig nem szedtem (szüneteltettem), és így már nem voltam benne biztos... :)
2011. febr. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!