Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-28 éves férfiak! Te hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-28 éves férfiak! Te hogyan reagálnál, ha megtudnád, hogy egy 16 éves lány szerelmes beléd/kapcsolatot szeretne veled?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy kedveled, de soha nem gondoltál arra, hogy esetleg bármi is lehetne köztetek. És a lány nem egy hülye tucatpi.csa, hanem van egyedi stílusa, kedves, vicces, és az arca is szép, és a viselkedése is érettebb mint a korabelieké. És teljesen tapasztatatlan.

A nagy korkülönbség ellenére belemennétek a kapcsolatba?


16/L



2012. márc. 15. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyébként volt ilyen esetem több is.

Most idősebb vagyok de pontosan abban a korban volt hasonló esetem.

2012. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék bele, ha 20 lenne és én már 29 akkor ok, de így nem. 25F
2012. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1: Nem vagyok "agyilag zokni", sem "hülye". De azért köszönöm, hogy leírtad, amit gondolsz, de nem ismersz, szóval ne ítélj meg.
2012. márc. 15. 18:15
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
semmiképpen se, kicsi még nagyon hozzad
2012. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

van egyedi stílusa - na persze...

a viselkedése is érettebb mint a korabelieké - miert hiszi minden tini h o erettebb? ugyanolyan hulye min a tobbi

es nem , nem akarok gyereket nevelni

2012. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A kérdésben is benne volt, de azért leírom még egyszer. Tegyük fel, hogy TÉNYLEG van egyedi stílusa és TÉNYLEG érettebb, nem pedig csak azt gondolja.
2012. márc. 15. 20:23
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

nincs olyan hogy tegyuk fel

es meg 1x, nem akarok gyereket nevelni

2012. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

A kor számomra nem akadály, hiszen egy 16 éves lány még gondolkozhat érettebben no meg ha tetszik, akkor miért ne?


Viszont az már inkább gáz, ha nincs tapasztalata, akkor ugyanis én lennék neki az első, nekem pedig nincs türelmem ahhoz, hogy végigszenvedjem a párom folyamatos bénázásait (már elnézést, hogy így fogalmazok)...

2012. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mit értesz "folyamatos bénázás" alatt?
2012. márc. 15. 21:03
 10/21 anonim ***** válasza:

sztem ha 26 leszek simán belemennék :D Bár lehet csak most gondolom ezt így

f18

2012. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!