Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megszakítottam a kapcsolatot (nem kerestem, de nem mondtam meg neki), mert szerelmes lettem belé, kavartunk, de nem jöttünk össze. Nem beszéltünk kb négy hónapja. Van barátja kb egy éve, de most a szakítás szélén vannak. Most mit kéne tegyek, mert még mindig nem tudtam elfelejteni, és nagyon jó lenne, ha összejönnénk. Keresni fog, ha akar?
2012. márc. 15. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"Keresni fog, ha akar?"


Nem b+, akar majd keresni de nem fog.. Miért ne keresne, HA AKAR?

2012. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk büszkeségből b+:D Ismerem és mivel nagyon jóban voltunk és nem kerestem indok nélkül, nem biztos, hogy keresni fog, inkább elfelejt lehet.
2012. márc. 15. 18:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként várjam meg akkor, hogy keressen és akkor van esélyem?
2012. márc. 15. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tudni neked megjósolni. Próbáld ki.
2012. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha büszke, akkor biztos nem fog keresni... Esetleg valamilyen úton felhívni magára a figyelmet, de konkrétan szemből szemben nem fog. Tudom, mert én is büszke típus vagyok, és mindig eljátszom ezt, akármennyire is vágyom, hogy kereshessem az illetőt. Szóval intézd úgy, hogy összefussatok (menj oda, ahol tudod hogy ott lesz), vagy valami hasonló módon akár, esetleg keresd direktben.
2012. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, de ne kezdjek el vele dumálni?
2012. márc. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!