Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Feladjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Feladjam vagy ne? Annyira lehetetlennek tűnik hogy összejöjjünk. De mikor vele vagyok akkor lehetségesnek sőt teljesen alapnak gondolom. Higgyek még benne?

Figyelt kérdés

Bevallani nem merem neki mert tuti elmenekülne. A kölcsönös vonzalomra szeretnék építeni, de itthon annyira lehetetlennek tűnik. Egyenlőre csak a barátnőjének tart.

Adjatok tanácsot légyszi :S


2012. márc. 5. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pasis viselkedésre gondolsz ezalatt?
2012. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Inkább lányosra... Mivel lány vagyok. Van köztünk valami, ami nem sima barátság.
2012. márc. 5. 07:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Bugyit le, COME AT ME BRO!
2012. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd elő a melled és mutasd meg neki. Utána mehet az In medias res!
2012. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát reménykedj, hogy kezdeményezni fog...Lányok ne kezdeményezzenek én azt mondom...
2012. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló kipróbálta az utolsó két variációt és mivel nem rendelkezik szép alkattal a pasi kiröhögte és bement a wc-be marok marcsázni.
2012. márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mióta tart ez a kapcsolat?

neki van esetleg barátnője?

van esetleg valami a közétek állhat ami miatt ugy gondolod h nem mondana igent??

hány évesek vagytok?

2012. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

22 évesek vagyunk, és nincs most senkije, mondjuk nem is volt, mióta ismerjük egymást. Középsuli óta ismerjük egymást. Ami közénk állhat az talán az hogy fél az ezzel járó negatív megítéléstől (ettől mondjuk egy kicsit én is félek)

De annyira egyek vagyunk, és minden annyira passzol. Mit csináljak?

2012. márc. 5. 12:48
 9/11 anonim ***** válasza:

csak kezdeményezni tudsz! te4 mert ő vagy nem mer vagy nem is akar..de inkább nem mer szerintem...


és mi az a negatív helyzet, visszajelzés másoktól amit említettél??

2012. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta nem mer semmit tenni, amióta leleszbizte az egyik évfolyamtársunk. Ilyen jelzőkkel elég nehéz. Azóta visszahúzódó, és így én sem tom hogy mi legyen.
2012. márc. 5. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!