Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik fiú barátom aki túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik fiú barátom aki túl érzékeny megtört, buliba tudom hogy nem érezné jól magát, fojtogatja a hosszas szex hiány, mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy 9 hónapja nem szexelt (19 éves), buliba pedig azért nem ment eddig, mert tudom és ö is tudja hogy nem olyan jellem, illetve sajnos túl korán érő típus, túl szárnyalja kortársait és nem tud emiatt beilleszkedni sem! Javasoltam neki a netes szex társkeresést is, de nem tudom, hogy az mennyire megbízható! (Tapasztalatok erről valakinek?) A szex, barátnő hiánya pedig mar egész életére, napjaira kihat mindig! Mit tehetnék érte? Mar külsőleg is egy megtört, megszürkült ember :,(
2012. márc. 15. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Eléggé adja magát a dolog: lefekszel neki.....


Netes dolgokat hanyagolnám, még komoly bajotok is lehet belőle!

2012. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

18:20


Én is fiú vagyok

2012. márc. 15. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen ember vagyok, sajnos naponta érzem nem csak a szex, hanem egy barátnő, társ hiányát is, ilyenkor már egy kib@szott ölelésért is ölni tudnék! Mégsem jönnek a lányok valamiért! :/
2012. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Áldozzatok be egy tizest, azért már korrekt nőt kap - egy fél órára...


Ha csak ennyi a gond akkor könnyen orvosolható!

2012. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
barmok , ezért is meg kell dolgozni, igen játszani kell a fogyatékos tinédzser szerepet akkor is ha nem tetszik elmenni a nyomorult buliba akkor is ha hangos a zene, meginni a piát ha hánysz is tőle, mi a tökömet képzeltek a világ nem fog alkalmazkodni hozzátok minnél előbb rájöttök erre annál jobb.....
2012. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

18:29


Fizetni nem szeretne érte, de szerintem javasolnék neki egy ingyenes, netes szex társkeresőt, kérdésem hogy tudtok neki javasolni ilyen oldalt? (Tehát nem kell fizetnie a csajnak) És lehetőleg olyan kéne, ahol azzal a csajjal találkozik aki a képen van XD

2012. márc. 15. 18:32
 7/13 anonim ***** válasza:

xD akkor visszavonom, homokost azért ne csinálj belőle, annyira azért nem éri meg a kedvében járni :D :D


verje ki aztán menjetek el focizni, problem solved

2012. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy netes sex társ kereső.

Az ilyen oldalakon 100%-ban prostik vannak, csak így legalizálják a reklámot.

2012. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

18:47


Kizárólag prostituáltak? Nincs olyan nő ott, akinek nem hivatása ez, illetve nem ingyenes?

2012. márc. 15. 18:56
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!