Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsek ha nincs tűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek ha nincs tűz, de hiány annál inkább (+új barátnő)?

Figyelt kérdés
Két évet voltam együtt Cecil nevű barátnőmmel, majd a kapcsolatunk ellaposodott, szakítottam. Nem sokkal később összejöttem egy másik lánnyal (Erzsike). Immáron 3 hónapja vagyok Erzsikével, azonban Cecil az osztálytársam és mindig felidéződnek a régi szép emlékek, a közös élmények és többet között a szex is. Erzsikével egyelőre nem élek szexuális életet, azonban biztos vagyok benne, hogy jól működne. Erzsikébe egyelőre nem vagyok szerelmes (még.Várjak Erzsikére, hátha kialakul a tűz és lehet, hogy valójában Cecillel csak testiség hiányzik ? Kérdésemre tapasztalt, érett emberek válaszoljanak kérem szépen! 19F
2012. jan. 28. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem, ha nem vagy szerelmes Erzsikébe és tűz sincs, akkor miért vagytok együtt?

Nem szeretnélek ezzel megbántani, remélem nem is tettem, csak nem értem.

2012. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 GomalFace ***** válasza:
100%
A Cecil fiúnév. A Cecília pedig lánynév.
2012. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elején éreztem azt a bizsergést kettőnk között Erzsikével és ebbe kapaszkodok. Remélem újra lángra kap.Elnézést a neveket megmásítottam és nem tudtam, hogy fiú név a Cecil.
2012. jan. 28. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ!

Szerintem várj még egy kicsit Erzsivel és ha továbbra is semmi, akkor lépj túl rajta. De ha Cecillel ellaposodott a dolog akkor hozzá se menj vissza.

Cserkész be új áldozatot :)

Sok sikert!

(Első kommentelő)

2012. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot!
2012. jan. 28. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy szerelmes Erzsikébe akkor felesleges várnod rá, ha nincs meg az a bizonyos szikra és a tűz azt érezned kell már legelső pillanatban akkor is pl ha csak rá nézel ha ezzel szemben Cecilnél érzed akkor őt szívből szereted. Remélem hasznos volt számodra a válaszom údv :)
2012. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 GomalFace ***** válasza:

Semmi gond, a legjobbakkal is előfordul.

Egy harmadik lányra nem gondoltál még?

Úgy értem, ha ezzel a kettővel bizonytalan vagy, lehet, hogy egy másik lány kéne neked.

2012. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, viszont abban az esetben két lány szívét törném össze és továbbra is ott lenne Cecil, mint osztálytárs.
2012. jan. 28. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:

mondhatni h hasonló volt a helyzetem?

Lehellel osztalytarsak voltunk. Barátságnak indult de nagyon hamar szerelem lett belôle. Közénk nem az állt h elôzôleg már elhültünk egymástól, hanem egy régi barátnôm akinek Lehel nagyon szimpatikus volt. Na a lényeg az h volt 1bizonyos ok amiért nem voltunk együtt. Nem jártunk együtt de minden alkalmat kihasználtunk h titokba legyen néhány közös élményben részünk. Végül én összejöttem Istivel. Miért? nem tudom, csak ugy mint te is Erzsikevel. Csak ugy jött, talán vigasztalásra vágytam Lehel miatt. Lehel erre inkább összejött a régi barátnôvel. ezután még 3 évig voltunk osztálytársak, 3 évig minden nap bizsergett a levegô köztünk. És mindennap kivántuk egymást, szeretük volna újra átélni ami köztünk volt. Végül a suli utólsó napján, a szallagavató buli után ismét együtt voltunk. És az valahogy annyira jó volt és megnyugtatott, hogy teljesen beletörödtem h ô már 3 éve jár a barátnômmel, nekem is már 3 éves kapcsolatom van ami nagyon kezdett ellaposodni, már semmi kedvem nem lelem benne, de Lehelre nem gondolok ugy h összejöjjek vele, csak néha dumálun, és jó tudni hogy van valaki akihez mindig mehetek ha kicsit jó volna odabujni valakihez.

Addig nem oldódott meg, mig a suli véget nem ért? Vagy addig amig ujra le nem feküdtem vele? Nem tudodm. de ez a kettô közül egyik a megoldás. Esetleg próbáld ki

2012. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!