Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a lenne a véleményetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a lenne a véleményetek, ha látnátok 2 meleg srácot kézenfogva? Beszólnátok valamit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
nem, sz@rok rájuk 21L
2012. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%

Szerintem minden "normális" ember megbámulja.Egy hetero szexuális ember valószínűleg meg is borzong tőle.

Viszont arra számítani kell,hogy sok a kulturáltan ember akik trágárul kommentálhatják..

2012. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már ilyet, és azt gondolta, hogy ebben a parasztokkal teli világban igen bátran viselkednek. Nem szólnék be nekik, minek, az engem minősítene, ráadásul nem is zavar, amit csinálnak.


22L

2012. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Senki Alfonz ***** válasza:
40%
Ha átlag szerelmespárként viselkednek akkor a magánügyük, nem szólok semmi közöm hozzá. De mikor provokálóan jelzik hogy ök melegek fitogtatják a "másságukat" akkor beszólok . De nem a homoszexualitás háborit fel bár nem tartom ternészetesnek, hanem az hogy az emberek orra alá dörzsölik folyamatosan mintha dicsekedni kellene vele.
2012. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem személy szerint semmi bajom a melegekkel..

de nagyon sok tahó van,akik..hát trágár szavakkal kommentálják az ilyet.. de szerintem ezzel csak magukat minősítik.

17/L

2012. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Mi a lenne a VÉLEMÉNYetek, ha látnátok 2 meleg srácot kézenfogva?

Jéé..! *-* Bu.zik.

Beszólnátok valamit? (Természetesen) NEM.

2012. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mi lenne? Intelligens ember nem csinál semmit...
2012. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Senki Alfonz, hadd kérdezzem meg, hogyan döntöd el, hogy átlag szerelmespárként viselkednek, vagy épp fitogtatják a másságukat?


Hogy a kérdésre válaszoljak: megmelengetné a szívem :) Jólesne látni, hogy nem vagyok egyedül ebben a cudar heteró világban.

2012. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Odanéznék még egyszer, hogy jól látom-e hogy egymás kezét fogják, de aztán nem bámulnám őket..

Szerintem mindenki magánügye, hogy este kivel mit csinál.

Amúgy inkább sajnálnám őket egy kicsit, hogy sokan tuti beszólhatnak nekik, stb.

2012. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja egy buszállomáson láttam egy meleg párt csókolózni, tök aranyosak voltak, annyira látszott rajtuk, mennyire szeretik egymást. (:


23L

2012. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!