Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyeljetek, le lehet valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyeljetek, le lehet valakit beszélni a melegségről? (több lent)

Figyelt kérdés
Nagyon gáz , az suliban volt egy nagyon menő fiú akit mindig mindenki követett mindenben.és ő meleg lett (ott csókolózott a barátjával) azóta a suliban minden fiú meleg. ott csókolgatják meg ölelgetik egymást , és nem gondolják komolyan mert, ez csak egy ilyen "divat" most. és azóta mindenki ilyen perverz lett .pl:tegnap elestem az udvaron és rögtön rám ugrik mindeggyik és itt bökdös. de régen tök normálisak voltak. hogy lehetne őket rá venni hogy észhez térjenek? kélek segítsetek ez így nagyon rossz.
2012. márc. 12. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha kényszerből cselekszik,akkor esetleg ...
2012. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Persze :D Egy srác miatt az iskola minden fiú tanulója meleg lett, mi? Most ti vagy 5-en vagytok fiúk az egész iskolában, vagy pedig oltári sz@r kamu sztorit találtál ki :D
2012. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem mindenki. csak a mi osztályunk , bocsi ezt téll elírtam.
2012. márc. 12. 18:44
 4/15 anonim ***** válasza:
tudtad hogy a fiatalság túlnyomó része nem tudja mi az hogy egyéniség?
2012. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen
2012. márc. 12. 18:52
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

=)))

Na neeeee! Kizártnak tartom, hogy bebuzult az egész osztályod, ilyen egy amcsi filmben sincs! Tényleg már ennyire libsik lennénk? Nem akarom elhinni, hogy ezt nem az a reakció követte, hogy ki lett gúnyolva.

Nem csak szimplán találni akarsz egy gyógymódot a homoszexualitásra? Mert állítólag van rá, csak leállították a projectet mivel túl sikeres volt. =)))

2012. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

helyes mára ennyi mindenki mehet a dolgára

holnap pedig a pedofilok jellemzését elkezdjük drágáim

2012. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem kell arra gondolni hogy ott b*szzák egymást, csak ajh nem tudom elmagyarázni inkább haggyuk téma lezárva
2012. márc. 12. 19:04
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

El tudom képzelni ez hogy alakulhatott ki:


- Te figyi Feri... láttad a Gyulát? Úgy látszik homi lett, mert az előbb láttam hogy teniszezett a Géza manduláival.

- Ne már! Az a Gyula akinek az a tök menő FB profilja van? Hallod tesó nem maradhatunk le! Rakj meg hamar, muszáj követnünk őt!

- Oké oké... egy pillanat... nicsak ott megy a kis takony Marci.. hopp mekkorát zakózott! :D

- Laci, tudod mit! Rakjuk meg őt, úgy is pucsít felállás közben! Sőt gyere te is hármasban és közben üvöltsük hogy menő vagy GYULA!!!!!!!

2012. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy egy népszerű fiú elterjeszti, ahogy a lányok között is elterjedt a "leszbizés". De ettől még nem lesznek homoszexuálisok, csak majmolják a srác viselkedését. Nincs ezzel semmi gond, ha eljön az ideje a tényleges szexuális érettségnek, akkor előtör majd a valódi orientációjuk (ami pár %-nak akkor is a homoszexualitás lesz, és sokkal több heteró fiúban van biszex hajlam is, mint gondolnád, úgyhogy ha neked ekkora problémát jelent a látszatbuzulás, akkor érhet még egy-két kellemetlen meglepetés).


A másik lehetőség, hogy Te még népszerűbbé válsz, mint a meleg srác, és szerzel egy barátnőt, hogy téged majmoljon mindenki... Hadd tippeljek, ezen feltételek egyike sem fog menni, különben nem azon problémáznál, hogy ki hogy "buzul" a suliban...

2012. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!