Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem én vagyok a képeken, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem én vagyok a képeken, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm járni akart egy fiúval(nagyon szerelmes belé), aki eléggé meg alázta kinevette, amikor bevallotta neki és hasonlók. Megkért, hogy szívességből csináljak egy ál msn címet vegyem fel a fiút, beszélgessünk és, amikor már jó a kapcsolatunk kérdezzem meg, hogy miért dobta. Ezt meg is tettem, mégis csak a barátnőmről van szó és a fiú érzéseinek se ártanánk vele, ahogy ezt a barátnőm elmondta. Odáig fajult a dolog, hogy a fiú kezd vonzódni hozzám legfőképpen a személyiségem miatt és teljesen más, mint, ahogy azt a barátnőm előadta nekem. Sokkal kedvesebb. Én is kezdek érezni iránta valamit és nagyon szeretnénk találkozni egymással, mert ugye ez csak msn beszélgetés. De mivel nem én vagyok a képen, amit ki tettem és a barátnőm szerelmes a fiúba nem lenne korrekt. Fejezzem be most és hagyjam az egészet? Az a baj, hogy annyira különlegesnek érzem őt.
2012. márc. 15. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, fejezd be.
2012. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát mit mondjak... meg is érdemled
2012. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg barátnők vagytok, akkor nem áll az utatokba... és nem fog gyerekesen viselkedni, de mivel az egész szitu gyerekes, úgy sem fogod megúszni a hepajt... sztem gyere össze a sráccal, valahogy cserélj képet, mondván hogy régi kép volt...vagy nem tom, és nem mond meg neki, hogy így alakult...
2012. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem néztél elég romantikus filmet!?

Meg érdemled Sirano..

Most aztán főhet a fejed hogy a barátod vagy a barátnőd.

Mind kettőt nehéz lesz.

2012. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha a barátnőd tényleg a barátnőd és szeret téged, akkor meg fogja érteni, hogy vonzódsz hozzá, és nem vesztek össze. (Maximum kicsit szomorú lesz, hogy neki nem jött össze) De figyelj itt az a nagyobb baj, hogy a fiúnak el kell mondanod az igazat, ő pedig lehet, hogy mérges lesz.. :/
2012. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is számít neked a barátságotok, nem jössz össze a sráccal. Alapszabály, hogy a barátnő exe tiltott gyümölcs! Lehet hogy veled jó fej, de ne feledd, a barátnődet megalázta! Ez már alapból kizáró ok kéne hogy legyen...
2012. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen kis fityma, hogy kamuképek alapján msn-en vonzódik hozzád :D
2012. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha a csávó nem olyan hülye mint ti akkor mikor kiderül az igazság elfog küldeni titeket melegebb éghajlatra


és ha egy idegen fiú felkérést küld msn-re akkor legyen eszedbe, hogy most téged vernek át

2012. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az a fő baj, hogy nem te vagy a képeken, hanem hogy akivel bájcsevegsz az a barátnődnek tetszik. Ha igazi barátnő vagy elfelejted.
2012. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat, a negatív kritikákkal is egyet értek. Tudom, hogy butaság volt. Csak arra gondoltam, hogy vicces lesz, aztán vissza ütött a téma.
2012. márc. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!