Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én romlottam el? Vagy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én romlottam el? Vagy normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy laza kapcsolatom. A "barátnőm" nem akar felvállalni a családja előtt, de szakítani sem akar velem és állítólag nem is találkozgat más pasikkal. Egyszerűen nem értem hogy mit akar tőlem.


Mellette megismerkedtem egy nővel, akivel lefeküdtem egyszer. És nincs bűntudatom, mert a "barátnőm" nem vállal fel, titok vagyok. Nem érzem ezt igazi kapcsolatnak, de mégsem tudom otthagyni, mert szeretem.


És most ismerkedek egy másik lánnyal, akivel komoly kapcsolatot szeretnék végre (ebben az esetben dobnám a "barátnőmet", de az a helyzet hogy ilyenkor jövök rá hogy mennyire szeretem a "barátnőmet" és nekem csak Ő kell) viszont kikészít a hezitálásával.


1 év alatt 7 kilót fogytam úgy hogy nem volt rajtam felesleg, teljesen kikészített...


24F


2012. márc. 15. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme így kapcsolatban lenned. Nem érzed jól magad mellette, de mégsem mersz lépni mert megszoktad. Hagyd ott a "barátnődet" és ne más lányokért, hanem elsősorban azért, mert nem vagy mellette boldog és gyanús ez, hogy nem vállal fel...
2012. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem akármennyire is szereted a " barátnődet",hagyd ott, mert ez nem normális. Mióta jártok? És mi az oka hogy nem vállal fel? Ő hány éves? Tujda a családja hogy létezel? Nem lehet hogy nem szeret csak nem akar egyedül lenni,és azért van veled? vagy csak a szex miatt?
2012. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

idősebb tőlem, és lassan 1 éve vagyunk együtt... azt mondja nem akarja a szüleit a magánéleti dolgaival terhelni, mert megvan a saját bajuk.


amikor felvetem hogy szakítsunk, akkor mindig azt mondja hogy boldog mellettem, és mellettem akar boldog lenni a jövőben is stb. egyedül meg valóban gyenge vagyok szakítani vele.

2012. márc. 15. 19:12
 4/14 A kérdező kommentje:
ja és a családja tudja hogy van egy haverja, akivel néha találkozik. az vagyok én.
2012. márc. 15. 19:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát, fura...miért, olyan nagy gondjai vannak a szüleinek? Nem lehet hogy szégyelli őket, stb?

Nekem is volt hasonló esetem, de a szüleim tudtak a barátom létezéséről,csak nem vittem őt haza, mert nagyon sokat veszekszek a szüleimmel, és őket az se érdekli,ha vendég van nálunk,mert akkor is leorditják a fejemet minden hülyeségért.Nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni őzt és magamat, ezért döntöttem igy, az utolsó hónapban már bemutattam volna nekik, de a barátom furcsán viselkedett, és megéreztem a szakitást...

2012. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

külön él, nem a szüleivel együtt.

és mesélt a családjáról, nincs velük semmi probléma.


de engem sikeresen tönkretett, most már mondhatjuk úgy hogy fizikailag is.

2012. márc. 15. 19:21
 7/14 Senki Alfonz ***** válasza:
EGyetlen kérdésem lenne, te 24 vagy, a barátnöd idösebb, mindketten felnöttek vagytok. Miben befolyásolja az a kapcsolatotokat hogy bemutat e a szüleinek vagy nem ? A boldoggsághoz semmi köze nincs ugyanugy mint a házasságnak sem. Anélkül is boldogan élhettek együtt hogy azt nagydobra vernétek.
2012. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hogy pl. nem költözhetünk össze.


meg úgy elég rosszul esik, hogy a családja előtt még mindig szingliként él. mert így pont úgy érzem mintha egy senki lennék számára.

2012. márc. 15. 19:32
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor nem lehet olyasmi, h pl hazudott, mert pl nincsenek szülei?! csak szégyelli, ilyesmi nem lehetséges? Nem értem én se hogy miért nem vállal fel előttük. Szerintem ha fizikailag is tönkretett,ideje véget vetned a kapcsolatnak. Mond meg neki,hogy válasszon,vagy bemutat nekik,vagy szakítasz,mert ez így nem állapot. Főleg hogy a haverjának mond téged és 1 éve jártok már...ez azért durva.( Én még félévet se voltam a barátommal mikor ez az eset volt...de én a szüleim viselkedését szégyelltem)azt nem mondta konkrétan , hogy miért nem vállal fel?
2012. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De miért nem költözhettek össze? Amúgy le a kalappal,hogy szerelmes vagy ennek ellenére is,és úgymond kitartasz mellette, ez az igazi szerelem, csak sajnos fájdalmas..:(

És egyik rokonát se ismered?

2012. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!