Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem szeretik a nők a sötét hajú férfiakat?

Figyelt kérdés
Volt egy felmérés miszerint a nők 81%-a a szőke férfiakra bukik.
2012. márc. 15. 19:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
azokról nincs elgépeltem
2012. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Na most a kérdés, hogy mennyire "sötét"?! De a viccet félretéve! Tini koromban mindig a barna szemű, és barna-fekete hajú pasik vonzottak! Életem párja mégis barna hajú, szürkéskék szemű lett!( Azért, amikor egy jóképű mélybarna szemű pasival találkozom, megdobban a szívem :))
2012. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csak annak a statisztikának hiszek, amit magam hamisítok. Hülyeség az általánosítás. A sötét haj világos szem kombónál nincs szebb :D
2012. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nekem fekete a hajam és barna a szemem és mindig úgy vettem észre, hogy a szőke világos szeműek jönnek be a nőknek.
2012. márc. 15. 19:57
 15/20 anonim ***** válasza:
Én a maradék 19 %-ba tartozom :D. Mindigis a sötét szinű haj tetszett.
2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

az, hogy sok nőnek a szőke az ideálja nem jelenti azt hogy soha, esélyt sem ad a sötét hajúaknak és nem tud beléjük szeretni.

én pl. imádom a szőkéket de eddig az összes pasim barnahajú, kávébarna/feketeszemű fiú volt.

tehát ennyit erről :D

van egy ideál, de sokszor az élet mást hoz. :D

2012. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én pont hogy a sötét hajúakat szeretem.
2012. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez nem tudom, hol keszült felmeres lehet, szerintem ha itt a nök ekkora ha nyadanak a szöke ferfiak tetszenenek, nem lenne baratjuk, mert nincs ennyi szöke, alapvetöen keves, akinek termeszetesen vilagos haja van.

Nekem sem zsanereim a szöke pasik, bar nem ez a meghatarozo, de eddig ettöl függetlenül mindig barna/fekete haju fiuk tetszettek. :)


22/L

2012. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem 8, milyen hajszíne van, ha tetszik, akkor tetszik. Suóval nálam véletlenszerűen tetszik meg v.ki, nem szándékosan választok.


21/L

2012. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Attól még hogy valakinek mondjuk barna a haja és kék a szeme nem azt jelenti hogy az olyan lányok akiknek ez az esetük egyből a nyakukba ugranak. Kedves kérdező nem csak ez számít a nőknek. A megjelenés egésszében, a stílus, a vonzalom... kell még egy pár dolog.

Lehet neked szőke hajad és kék szemed attól még nem biztos hogy bejössz a lányoknak.

2012. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!