Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam, akinek nagyon tetszettem januárba, ugy volt, megbeszéljük ezt az egészet, mert ez baráti kapcsolatnak indult, csak úgy éreztük több is lehetne. De aztán, amikor elkezdődött téli szünet után az iskola, telelni voltam, és mire visszaértem, hallottam, hogy az az osztálytársam majd hétvégén megy valami lányhoz, azaz tán alakul már valami. Nem értettem semmit, mert úgy volt megbeszéljük a dolgokat, és erre meg hirtelen ezt hallom... Aztán nem sokat beszéltünk, én ráirtam és megkérdeztem, hogy haragszik e rám, azt irta, hogy nem, ő meg azt hitte én haragszok rá. Most már megint többet beszélünk, és azzal a lánnyal se jött neki össze a dolog, igy azt hittem megint van esély. de egyik barátnőm rákérdezett, azt mondta úgy néz rám mint a többi lány osztálytársára. Nem értem :S
2012. márc. 15. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok? A fiúk fiatalon nem mindig érettek egy kapcsolatra és kacsintgatnak jobbra balra... :) Lehet megváltoztak az érzései irányodba.

Én óvva intelek az osztálytársi kapcsolattól... Nem jó érzés szakítás után a másik fejét bámulni x évig.. :/

2012. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sejtesem szerint o is megbeszelte a haverjaival hogy ugy nez ki bejon egy lanynak, de egyelore csak azt kapta valaszul hogy "majd megbeszeljuk".

Baratai meg persze azt a tanacsot adtak neki hogy "tegy ugy mintha kozombos lennel, ne mutasd hogy kell neked, ha elkezdesz futni utana azzal elszurod".

Ugyhogy ehhez tartja magat, es ugy latszik be is jon :)

2012. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindketten 16. hát igen, az biztos nem jó érzés, sokan mondták is, hogy osztálytárs, ugyhogy hadjam. De nem is tudom, vele olyan jó beszélgetni, annyira megértsük egymást meg minden... Vagyis, csak jó volt, mert az eset óta nem sokat beszélünk, max általános dolgokról :S
2012. márc. 15. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
hát..már tavasz van,szerintem felejtsd el!
2012. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
második kommentározó: ez nagyon jól bejött neki, de nem hinném róla, hogy igy csinálna. nemtudom. elég jól ismerem.
2012. márc. 15. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!