Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális házasságba belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális házasságba belefér a gruppen? Sok pasinak van olyan kívánsága, hogy lássa a feleségét szexelni egy másik pasival? Ez megtörténik több párral is?

Figyelt kérdés
Akikkel ez már megtörtént mit éreztetek? Jó volt, meglepődtetek, hogy a férjetek képes másnak is "odaadni"? És ha ő is akart csajjal?
2010. júl. 4. 14:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem, nem fér bele.
2010. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Sztem nem pasi a vágyuk, hanem egy 3. lány:D ezen én is gondolkoztam a barátommal a napokban, h sok férfi kíváncsi erre, de mivel ő is és én is szeretem, ezért elképzelhetetlen egy 3.!Akkor nem, ha nincsenek érzelmek.
2010. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Másik pasival....nem az nem fér bele. Másik nővel na az már igen.
2010. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Érdekes, hogy szeretjük egymást, ezt érzem is. Ezért nem tudom, hogy tudná végignézni, hogy egy másik pasival szexeljek. Lehet, hogy több pasi álma ez csak nem beszélnek róla őszintén a párjaiknak?

2010. júl. 4. 15:01
 5/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ha házzaságon belül gruppeneztek akkor gond van a szexuális életetekkel
2010. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Van olyan kutúra ahol a házigazda feleségét megkell dugni,hogy haverok legyetek.(néhány eszkimó törzs).Ha nekik bele fér nekünk miért ne férne bele,persze azért nem a szomszédokkal.jónéhány éves barátság,és bizalom kell hozzá legalábis nálunk,meg tökéletes diszkréció.
2010. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

a férjed perverz.

olyan típus, akik prostikhoz járnak

a mocskosabb fajta

az én párom pl mindig arra vágyakozik, hogy ne mindig vadul akarjam, hanem hogy szeretkezzünk!

2010. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ne haragudj

hirtelen felindulásból írtam

végül is a témában nincs tapasztalatom

2010. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
te hülye vagy b*meg, agyon verném azt akit meglátnék a feleségemmel együtt
2010. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Nem. A szerelem azért alakul ki, hogy az utódnemzést még biztosabbá tegye azáltal, hogy kizárólag egymásra koncentrál két ember. Mert tudat alatt ugye az utódnemzés a hajtórugó. Tehát onnantól kezdve, hogy ebbe be kíván vonni egy harmadik felet, legyen az akár férfi akár nő, nem szerelemről beszélünk. Ha pedig nem szerelmes beléd a férjed, miért van Veled? Hm?
2010. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!