Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, titeket zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket zavar az, vagy összejönnétek egy olyan sráccal aki láthatóan (nem betegség miatt) kövér (és nem csinál semmit azért, hogy változzon)? De ettől függetlenül jó a dumája, és lényegében kedves. =D

Figyelt kérdés

És olyan a srác,hogy az összes fiú kinem állhatja,pl az osztályban és az összes csajjal jobban van.

(Nem ellenszemvezek a sráccal csak kíváncsi vagyok.

Remélem értitek (=;

16F;(amúgy a példa oszttárs))


2009. jún. 11. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát azért kicit ellntmondásos a kérdésed vag ycsak nekem az, de hát megmondom, nekem a szubjektv ízlésemnek eleve kizáró tényező a legkisebb túlsúly is, szóval én azért a sportos srácokat szeretem, az se nagy baj, ha szép kis deszkahassal, de hallottam már olyat, hogy van olyan csajszi, aki a mackósabb típusokért van oda. ... hát tudja fene ....
2009. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is egy hatalmas mackó :) Igaz, nem ezért szeretem, hanem pont a dumája, a humora, és az egész személyisége miatt. Fiú és lány haverjai is vannak. Összességében a válasz az, hogy igen, de egy tényleg nagyban függ az illető személyiségétől.
2009. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem a "sportos" fiúkat, de hozzá tartozik, hogy volt már macisrácom is. Igazából nem zavar, ha a dumájával és a lelkével letud venni a lábamról. Számomra az a zavaró, hogy ha egy elhízott ember siránkozik, semmi önbizalma nincs, de arra lusta hogy megmozduljon, vagy életmódot váltson.
2009. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az igazán csontkollekció pasikra bukok, ezt előre leszögezem.


Nemrég WoWozás közben (lány vagyok!) megismertem egy srácot, szimpatikus volt, találkoztunk. Élőben nagyon szembetűnően mackós alkat, el is döntöttem, hogy nincs az az isten hogy én ezzel... De azt vettem észre, hogy megnyugtató, vicces, figyelmes... Csak később tudtam meg, már együtt jártunk, hogy nem tehet róla, hogy annyi kiló, amennyi - elszúrták egy műtétjét. Jóformán senkinek sem mondta el, szóval a többség azt hiszi, csak lusta disznó.


Tanulság: A szerelem olyan mint a hányás: ha jön, nem tudod megállítani, és nem számít mitől vagy kire... És nem tudhatsz mindenkiről mindent (sok orvos fel se ismer túlsúlyt okozó betegségeket).

2009. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!